Vyhľadávanie zájazdu

Marriott Waikoloa Beach **** Havajské ostrovy ostrov Hawaii Big IslandTermíny a ceny

Marriott Waikoloa Beach **** Havajské ostrovy ostrov Hawaii Big Island

Marriott Waikoloa Beach ****, ostrov Hawaii Big Island - Popis: luxusný hotel s 523 izbami leží vo vzdialenosti 28 km severne od letiska v Kona. Hotel sa nachádza v rezorte Kohala v tesnej blízkosti pobrežia.

- Vybavenie: reštaurácia, niekoľko barov, bazén s detským bazénom, vírivka, fitnescentrum, husté tropické záhrady, obchody, salón krásy, kadernícke služby, kúpele, masáže, konferenčné centrum, požičovňa automobilov.

- Pláž: s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: tenisové kurty, dve 18-jamkové golfové ihriská, volejbal, vodné športy na pláži (potápanie, šnorchlovanie, kajaky).

- Stravovanie: bez stravy, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, nastaviteľná klimatizácia, TV, rádio s budíkom, kávovar, chladnička, žehlička a žehliaca doska, trezor, balkón.

- Maximálne 4 osoby na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne s prestupom, prílet do Honolulu na Oahu, prípadne na iný z Havajských ostrovov. Ubytovanie v hoteli.

deň 2 - HAVAJSKÉ OSTROVY: Pobyt pri mori s neprebernými možnosťami športového, spoločenského aj poznávacieho vyžitia. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov pre jednotlivé ostrovy a tiež požičanie auta na ľubovoľný počet dní (prenájom radi zaistíme).

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Odlet do Viedne s prestupom.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne (podľa letového poriadku).Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -