Vyhľadávanie zájazdu

Mary Palace ***** Turecko, SideTermíny a ceny

Mary Palace ***** Turecko, Side

Prehľad - Umiestnenie 
Približne 450 metrov od mierne sa zvažujúce, širokej piesočnatej pláže v letovisku Kumköy. Starobylé mesto Side je cca 15 km s mnohými nákupných a zábavných podnikov. 

Zariadenie 
V lete roku 2015 vydávať nový hotel má 215 izieb a zahltení s kompletným moderným zariadením a mimoriadnym dizajnom. Ponúka luxusné halu s recepciou, lobby bar, Wi-Fi pripojenie v lobby (za poplatok. Charge), hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie, bary, diskotéka, obchody, kaderníctvo a moderné kúpele. Vo vonkajšom areáli je slnečná terasa, snack bar pri bazéne a komplexné plavecký bazén. Dáždniky, lehátka a podložky 
obdržať pri bazéne a na pláži zadarmo. 

Izba 
Funkcia Štýlový izba (DR/DA) sprchový kút, WC, sušič vlasov, trezor, Sat.TV, telefón, minibar, klimatizácia (na hodinu) a balkón. Rozpočet izba (DZP), môžete v umiestnení, veľkosti a 
Spolupracujúce vybavenie. 

Zábava Športové 
Stolný tenis, šípky, bocce, plážový volejbal; Zábavný program a večerné zábava. Príplatok: aplikácia vo wellness centre a vodné športy od miestnych poskytovateľov. 

Deti 
Detské ihrisko, samostatný detský bazén a detský klub 4-11 rokov. 

All-inclusive 
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia káva/čaj a pečivo v cukrárni, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hodín.  

Izby -  

Šport -  

Pre deti -  

Stravovanie -  


Cena zahŕňa

Letiskové poplatky

Cena nezahŕňa


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -