Vyhľadávanie zájazdu

Mirage Park Resort ***** Turecko KemerTermíny a ceny

Mirage Park Resort ***** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 45 km Antalya Najbližšie mesto: 1 km Göynük Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Mirage Park Resort sa nachádza na úpätí pohoria Taurus v stredisku Göynük. Hotel pozostáva z dvoch hlavných budov, jednej vedľajšej a viliek. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, vonkajšie a vnútorné bazény, SPA centrum, Wi-Fi, a konferenčné miestnosti. Hotel je vhodný pre všetky vekove kategórie.

Poloha - Hotel sa nachádza 1 km od mesta Göynük, od Kemera je vzdialený 7 km, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 45 km.

Vybavenie izieb - Štandardne izby majú balkón/terasu, klimatizáciu, telefón, SAT-TV, minibar, trezor, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Slnečníky, ležadlá a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia ponúkajúca domácu i medzinárodnú kuchyňu, ako aj à la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne, a na pláži.

Pre deti - Pre najmenších je k dispozícii mini klub, animácie, detské ihrisko, bazén, šmykľavky. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku sú denné a večerné animácie, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, tenisový kurt, živa hudba v určené dni. Osvetlenie tenisového kurtu a tenisové vybavenie, biliard, kolky, a vodné športy na pláži sú za poplatok.

Wellness - Bez poplatku je sauna, parný kúpeľ a turecký kúpeľ. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, polnočne občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje a nápoje v fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.mirageparkresort.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -