Vyhľadávanie zájazdu

Nice s návštevou MonakaTermíny a ceny

Nice s návštevou Monaka

Úvod - 4-dňový letecký zájazd.

Perex - Jedno z najkrajších miest Francúzskej riviéry so slávnou 5 km dlhou promenádou, vyniká svojím šarmom, stredomorskou atmosférou, históriou, vynikajúcimi reštauráciami, kde vonia skvelé jedlo a vznáša sa vôňa vína. Spoznajte umenie cez Chagallovo múzeum a ospevované monacké Monte Carlo, ktoré vás nenechá na pochybách o svojom luxuse a jeho typickej dokonalosti.

Ubytovanie - 3x v hoteli Monsigny 3*.

Stravovanie - 3x raňajky.

Poznámka - Zmena programu, odletových časov a miest odletu vyhradená.

Doprava - Letecky.

1. deň - Transfer na letisko Schwechat pri Viedni, odlet do Nice. Po prílete do Nice presun na ubytovanie. Začneme prehliadku Nice, jedného z najkrajších miest francúzskej riviéry. Prejdeme sa po slávnej 5 km dlhej Promenade des Anglais so slávnym hotelom Negresco. Pešia prehliadka starého mesta. Návrat do hotela.

2. deň - Raňajky. Pokračovanie v prehliadke Nice – ruský kostol, františkánsky kostol a mnohé iné. V prípade záujmu návšteva Chagallovho múzea s jeho slávnymi biblickými výjavmi. Fakultatívne plavba loďou po mori a návšteva malebnej, priam až rozprávkovej dedinky Eze, ktorá je vďaka svojej polohe nad morom na vysokom brale viditeľná zďaleka. Nachádza sa tu aj manufaktúra na výrobu slávnych francúzskych parfumov. Návrat do hotela.

3. deň - Raňajky. Celodenný výlet vlakom do prepychového Monaka – slávneho miništátu a luxusného letoviska. Pešia prehliadka mesta – Kniežací palác, Katedrála, Oceánografické múzeum. Pozrieme sa aj do Monte Carla – najznámejšej a najbohatšej časti Monackého kniežatstva.  Práve tu sa natáčali filmy o Jamesovi Bondovi. Návrat do hotela.

4. deň - Raňajky. Voľný program. Transfer na letisko, odlet do Viedne a po prílete transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Transfer BA - letisko - BA. Transfer letisko – hotel – letisko. Výlet vlakom do Monaka. 3x ubytovanie v hoteli Monsigny 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Prepravu počas pobytu v Nice okrem uvedenej. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -