Vyhľadávanie zájazdu

Occidental Grand Aruba **** ArubaTermíny a ceny

Occidental Grand Aruba **** Aruba

Occidental Grand Aruba **** Aruba - Popis: luxusný hotel sa nachádza priamo pri pláži Palm Beach, cca 6 km od Oranjestad. V okolí je niekoľko reštaurácií a obchodov.

- Vybavenie: súčasťou hotelového areálu je bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi, jacuzzi, 6 reštaurácií, 5 barov, detský klub, salón krásy a minimarket.

- Pláž: priamo pri hoteli nájdete bielu piesočnú pláž Palm Beach. Lehátka a slnečníky na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: tenis, stolný tenis, basketbal, šípky, fitness centrum, jacuzzi, sauna, vodné športy (kajaky, šnorchlovanie). Za poplatok masáže. Súčasťou hotela je aj kasíno. Hotel organizuje denné animačné programy a večerné zábavné predstavenia.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

- Vybavenie izieb: moderne zariadené izby majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok), Wi-Fi pripojenie, žehlička a žehliaca doska, kávovar a balkón alebo terasa.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby.

- https://www.barcelo.com/en-us/barcelo-aruba/

deň 1 - VIEDEŇ - ORANJESTAD: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

deň 2 - POBYT NA ARUBE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

deň 8 - ORANJESTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -