Vyhľadávanie zájazdu

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+ Keňa Diani Beach južné pobrežieTermíny a ceny

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+ Keňa Diani Beach južné pobrežie

Papillon Lagoon Reef Hotel ***+, Diani Beach, južné pobrežie - Popis: veľmi príjemný, novo zrekonštruovaný hotel so 119 izbami sa nachádza priamo na pláži.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie (Baobab restaurant, Bistro Bar & Restaurant), 3 bary (vrátane pool baru a beach baru), obchod, bazén s barom, detský bazén, detiské ihrisko, kadernícke služby za poplatok, slnečná terasa, 1 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko.

- Pláž: piesočnatá s výskytom koralov (cca 700 m od brehu).

- Zábava a šport: windsurfing, šnorchlovanie, potápačská lekcia v bazéne, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolný tenis, šípky, biliard, animačné programy; za poplatok: fitness centrum, potápačské centrum, tenis, rybárčenie.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby (do 23:00 hod). Baobab Restaurant je hlavná bufetová reštaurácia s medzinárodnou aj miestnou kuchyňou. Bistro Bar pri bazéne ponúka raňajky a obedy, grilované speciality a večernú zábavu a barbecues. Na pláži sa nachádza ďalší bar, kde si môžete užiť drinky a zábavu až do noci. Dress code - na večere v štýle smart casual (páni dlhé nohavice), raňajky a obedy casual (plavky a plážové oblečenie nie je vyhovujúce).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, sušič vlasov, telefón, trezor za poplatok 125 KSH/deň, moskytiéra, balkón alebo terasa. Výhľad na more za príplatok v „Beachfront" izbách.

- Možnosť ubytovania 2 detí s 2 dospelými na izbe.

- http://rexresorts.com/papillon-lagoon-reef/

deň 1 - VIEDEŇ - MOMBASA: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

deň 2 - PRÍLET DO MOMBASY: Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -