Vyhľadávanie zájazdu

Park *** Čierna Hora Budva Termíny a ceny

Park *** Čierna Hora Budva

destinácia - NÁZOV: Republika Čierna Hora ROZLOHA: 14.026 km2 POČET OBYVATEĽOV: cca 620 000 HLAVNÉ MESTO: Podgorica MENA: Euro € JAZYK: čiernohorčina-úradný, srbčina, bosniančina, chorvátčina NÁBOŽENSTVO: pravoslávni: 72%, islam 19%, katolíci 3% ČASOVÁ ZÓNA: + 0 hodín (SEČ) ELEKTRICKÉ NAPÄTIE: 220 V DOBA LETU: cca 1h 00min (Podgorica - TGD) Čierna Hora, nazývaná aj Montenegro, je zem malebných prírodných krás, slnka, mora, vysokých hôr, historických pamiatok a prírodných kontrastov. Čierna Hora sa nachádza na juhozápade Balkánskeho polostrova a pozdĺž juhozápadnej hranice je omývaná Jadranským morom. Známa je nádhernými plážami, ktoré lemujú jej 293 km dlhé pobrežie. Nájdete tu 117 pláží v dĺžke 73 km, ktoré sú prevažne piesočnaté, čiastočne i kamienkové a patria k najslnečnejším plážam celého Jadranského pobrežia. Čiernohorské pobrežie sa skladá z Tivatskej, Budvanskej, Barskej a Ulcinjskej riviéry. Podnebie je veľmi teplé a preto je tu množstvo subtropickej a prímorskej vegetácie. Letná sezóna tu trvá až 180 dní, čo zaručuje bezkonkurenčné počasie na slnenie a kúpanie i v júni a v septembri. A ak sa rozhodnete obohatiť pobyt na pláži o zaujímavý výlet za históriou a krásami Čiernej Hory, budete prekvapení jej mnohotvárnosťou a jedinečnosťou. Väčšinu turistov si Čierna Hora získa už pri prvej návšteve. Kvalita miestnych hotelových zariadení stúpa z roka na rok a rozmanitosť pobrežných mestečiek ponúka široké možnosti využitia voľných chvíľ. Pre veľký záujem sme zaradili do ponuky leteckú aj kombinovanú dopravu. Túto sezónu sme vsadili na známe čiernohorské strediská ako je Sutomore - hotel Korali, Bečiči - hotel Tara a Bečiči resp. Budva - Park. Prezrite si náš katalóg, bezpochyby vás okrem výborných cien zájazdov nadchnú aj výhodné zľavy pre deti, ktoré vám tento rok ponúkame. Spoznávajte s nami tajomné zákutia, prírodné krásy, nádherné pláže, srdečných ľudí a rozšírte si svoje znalosti o nádhernej krajine, akou Čierna Hora určite je.

destinácia - Budva, jedno z najstarších miest na Jadrane, patrí k najobľúbenejším a najznámejším letoviskám na celom pobreží. 2500 ročná pohnutá história, okolité dychvyrážajúce prírodné krásy a priateľskí, otvorení ľudia, spravili z tohto mesta centrum turizmu v Čiernej Hore. Staré mesto, rozkladajúce sa na polostrove, má typickú čiernohorskú atmosféru. Stredoveké hradby zvierajú úzke uličky, romantické zákutia a malé námestia s obchodíkmi a reštauráciami. Oproti starému mestu leží ostrov svätého Mikuláša, na ktorom je zrúcanina kostola. Nová Budva s okolím sa môže pochváliť sedemnástimi nádhernými plážami, ktorých dĺžka dosahuje celkovo 25 km. Nájdete na nich jemný aj hrubý piesok, oblázky a kamene.

Poloha - hotel sa nachádza priamo na jednej z najznámejších pláží celého čiernohorského pobrežia a zároveň na plážovej promenáde a neďaleko centra známeho a vyhľadávaného letoviska Budva, s bohatým denným aj nočným životom a množstvom reštaurácií, kaviarničiek, cukrární a barov

Pláže - piesočnatá rozľahlá pláž premiešaná drobnými kamienkami priamo pred hotelom je lemovaná plážovou promenádou, po ktorej sa dostanete do samotného známeho historického centra mesta Budva • ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)

Popis - centrálna hotelová recepcia so štýlovým posedením • aperitív bar • TV miestnosť • slnečná terasa s pohodlným posedením • hotelová reštaurácia s terasou v blízkosti plážovej promenády • parkovisko • ihrisko na loptové hry (basketbal, volejbal, hádzaná)

Šport a zábava - bohatá ponuka vodných a plážových športov (za poplatok) • zdarma požičiavanie športových potrieb a športových hier, spoločenských hier pre rodiny, kníh pre deti a dospelých (rôznych žánrov)

Ubytovanie - 2-a 3-lôžkové izby • televízor • chladnička • klimatizácia • •vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou a WC) • menší balkón

Stravovanie - polpenzia - raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov

Oficiálna trieda - ***

Strana v katalógu - 65Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -