Vyhľadávanie zájazdu

Phuket - 5* dovolenka na thajskej plážiTermíny a ceny

Phuket - 5* dovolenka na thajskej pláži

Zrelaxujete na plážach Phuketu v komforte luxusného hotela na nádhernej pláži a užite si ten pocit aké to je budiť sa v exotickej krajine len pár metrov od Andamanského mora. Vráťte sa do Ázie, do jej najnavštevovanejšej krajiny.

deň 1 - 1 -

Odlet z Viedne. Tešíte sa už teraz na thajské pláže?  Let moderným lietadlom s inovovanou business class triedou. Zapnite si najlepšiu online zábavu na palube = ICE, pustite svoj obľúbený film či hudbu a dajte si trebárs Campari orange. Dovolenka, perfektná dovolenka sa akurát začína!

deň 2 - 2 -

Prílet do raja na thajský ostrov PHUKET. Zelená perla kúpajúca sa v Andamanskom mori sa stane našim domovom na najbližších 7 nocí! Cítite to? To jemné chvenie z toho ako veľmi sa tešíte na svoju thajskú dovolenku? Konečne ste tu. Obľúbené Thajsko má najkrajšie pláže sveta a váš vysnený a dokonalý relax sa môže začať. Odveziete sa priamo do rezortu Dusit Thani Laguna a ani nevybalíte veci a hneď sa vyberiete na pláž ako z rozprávky. Šum mora, piesok pod nohami a prvý osviežujúci Mai Tai s nádychom tropického tepla. Budete to tu milovať.

deň 3 - 3 -

Aké je to prebudiť sa v raji? Dnes viete, že sa nikam neponáhľate. Žiadne termíny, náhlenie sa do práce či do školy, do obchodu, dnes nepotrebujete vybaviť nič. Iba sa zobudiť a užívať si thajské ráno. Vyberte sa na raňajky a nechajte sa nahovoriť na vynikajúce thajské jedlá. Bez ochutnávky exotického ovocia rozhodne nechoďte preč. Pláž s Andamanským morom je len vaša. Lehátko pod stromami, knižka v ruke a kedykoľvek sa rozhodnete, ponoríte sa do osviežujúceho mora. Môžete tu stráviť aj celý deň a viete, že vás to neomrzí. Podvečer si naservírujte západ slnka. Tie sú nad Andamanským morom skutočne čarovné. Čo si dáte dnes? Vychladeného Changa alebo Singhu?

deň 4 - 4 -

Jedinou dilemou dnešného dňa bude či sa doobeda vyberiete k bazénu alebo na pláž. Viete, že môžete mať oboje no aj tak sa nad touto otázkou na raňajkách pri najsladšom mangu vášho života zamyslíte. Skúsili ste už thajský ananás? Sladší neochutnáte nikde na svete. Na takýto začiatok dňa sa veľmi ľahko zvyká. Oddych pri bazéne, príjemná hudba v pozadí a kým na počiatku dňa si vychutnáte džús z čerstvého ovocia, neskôr si pokojne doprajte aj zaujímavý miešaný drink. Čo si dáte na večeru? Pad Thai alebo Zelené kari? Ste síce na pláži, ale gastronomické zážitky Thajska si vás nájdu aj tu.

deň 5 - 5 -

Čo by ste povedali na to, že by ste si dnes vychutnali všetkými zmyslami dokonalé thajské SPA? O thajských masážach ste určite už čo to počuli a tu si ich môžete dopriať hoci aj každý jeden deň. U drobnej masérky si zvoľte akú silnú masáž potrebujete a potom už len relaxujte. Nič takéto ste dosiaľ ešte nezažili. Len si dajte pozor! My v CK vieme, že thajské masáže sú návykové. Absolvovať môžete v rezorte aj rôzne ďalšie procedúry. Podvečerná prechádzka po pláži premiešaná s kokteilom Mai Tai. Už sa tešíte na večeru, pretože viete, že ešte tu je čo ochutnávať. Ak ste ešte stále nenabrali odvahu na pikantný Tom Yum s krevetami, dnes je ten deň!

deň 6 - 6 -

Skúsili ste už na raňajky rezancovú polievku alebo ryžu? Už ste tu niekoľko dní a tak sa ponorte do thajských zvykov. Možno vám to zachutí a budete si takto spríjemňovať spomienky na exotiku aj u vás doma. Mango, ananás, papáju, to všetko už máte za sebou, ale viete už ako chutí mangostan alebo longan? Skúsili ste už paddleboard? Možno vám to hneď nepôjde, ale bude vás to baviť. Už presne viete, kde je kedy slnko a ktorá časť pláže je kedy najkrajšia a tak to využite na tie najkrajšie fotky. Keď si o pár mesiacov pozriete svoj instagram, tá záplava exotiky vás znovu dostane a budete sa usmievať.

Ak by ste si chceli okoreniť zážitky z Thajska, odporúčame vám celodenný fakultatívny výlet na nádherný ostrov Koh Phi Phi. Ten si viete zabezpečiť priamo na recepcii hotela. Možno ste tu už boli v minulých rokoch, ale zaručene ste ho nezažili taký krásny, oddýchnutý a bez turistov. Neuveriteľné. Na večeru sa krásne oblečte, doprajte si dnes romantiku pri výbornom víne a čerstvých daroch mora. Thajci vedia pripravovať tieto špeciality skutočne na jednotku. 

Prečítajte si, ako vyzerajú exotické ostrovy Phi Phi. 

deň 7 - 7 -

Aspoň raz počas svojho pobytu si privstaňte a choďte sa prejsť rannou plážou na brehu Andamanského mora. Ráno je v Thajsku vzduch krásne čerstvý, ešte necítite vlhkosť ani horúčavu a táto prechádzka bude príjemným zážitkom. Ranné slnko krásne osvetľuje pláž aj s okolím a tak si tu spravíte aj niekoľko zaujímavých fotografií, ktoré budú na instagrame krásnou spomienkou. Verte, že po takejto prechádzke vám budú aj raňajky viac chutiť. Ešte pohárik thajskej kávy, ktorá sa pestuje na severe krajiny a pred sebou máte celý deň. Pláž, relax, oddychovanie, poobedná siesta a ak chcete ľahkú večeru, dajte si dnes legendárny papájový šalát Som Tam.

deň 8 - 8 -

Ak sa vám včerajšia prechádzka plážou páčila, skúste si dnes naordinovať ranný beh. Plážovanie už máte v malíčku, no pamätajte na to, že tento raj si užívate ešte dnes a zajtra a potom vás už čaká návrat do rušného sveta. Vyberte sa predsa len na pláž a oddychujte. Koniec koncov, presne o tom ste doma posledný rok snívali. Ako sa vám splní váš thajský sen! Teraz ste v ňom už niekoľko dní a stále vám to príde ako sen! Thajské jedlá už poznáte naspamäť no stále sa nájde niečo, čo ste dosiaľ neochutnali. Ktoré kari je najlepšie? Zelené, žlté alebo červené? Alebo to u vás vyhralo Kari Massaman, ktoré miloval aj thajský kráľ Ráma III.? Mango smoothie, vyložené nohy pri bazéne a tropická noc. Toto vám bude doma chýbať.

deň 9 - 9 -

Dnešné ráno a doobedie bude naším posledným v tomto tropickom raji. Využite ho naplno a posledné hodiny dovolenky využite relaxom pri pláži s chutným džúsom z čerstvého ovocia alebo osviežujúcim Mai Tai.

Odlietame z medzinárodného letiska na Phukete a ešte sme Thajsko neopustili, už teraz vieme, že nám táto krásna a exotická krajina bude chýbať. Pláže Phuketu, thajské jedlá, dokonalý oddych, božské masáže, chuť čerstvého kokosového orechu, vylihovanie pri bazéne a užívanie si života v tieni paliem. Na toto budeme ešte dlho spomínať. 

deň 10 - 10 -

Priletíme domov s hlavou plnou zážitkov, pozdieľame ich s rodinou a pri nevybalenom kufri začneme plánovať ďalšiu cestu, ďalšie zážitky. 


Cena zahŕňa

7 x ubytovanie v hoteli Dusit Thani Laguna v izbe Deluxe Sea View pre dve osoby Viac o ubytovaní - tu.

transfer z letiska na hotel a späť

skvelé thajské raňajky 

najkrajšie pláže Phuketu

najlepšie poistenie proti insolventnosti 

vybavenie všetkých formalít potrebných na vstup do Thajska

asistenčné služby  

Cena nezahŕňa

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), fakultatívne aktivity, poistné


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -