Vyhľadávanie zájazdu

Phuket Ocean Resort Phuket - Railay Bay Resort Krabi - Bangkok Palace Hotel BangkokTermíny a ceny

Phuket Ocean Resort Phuket - Railay Bay Resort Krabi - Bangkok Palace Hotel Bangkok

Railay Bay Resort ***+, Krabi - Popis: rezort leží na jednej z najkrajších pláží sveta Railay Bay, ktorá je ohraničená z oboch strán skalnatými výbežkami a poskytuje tak neskutočnú scenériu. Railay Bay Resort je obklopený bujnou tropickou záhradou s kokosovými palmami ťahajúcimi sa od západu až na východ Railay. Všetkých 146 izieb v 7 rôznych kategóriách, je moderne a štýlovo zariadených a plne vybavených. Po veľkej rekonštrukcii sú izby a apartmány ideálnym miestom k odpočinku po celom dni zábavy a radovánok u mora. V základnej ponuke sú izby Deluxe, za príplatok môžeme vyžiadať bungalovy v záhrade či vily s vlastným bazénom.

- Vybavenie: reštaurácia pri pláži Railay west, obchod, internet.

- Pláže: piesočnatá priamo pri hoteli.

- Šport a zábava: bazén, relaxačné kúpele, vodné športy.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, TV, DVD, telefón, minibar, trezor, kúpeľňa s WC, kávovar, sušič vlasov.

Phuket Ocean Resort ***, Phuket - Popis: príjemný a obľúbený hotel je položený v bujnej zeleni tropickej záhrady na svahu, cca 3 minúty chôdze od pláže Karon. Medzi hotelom a morom sa rozkladá morská lagúna. Neďaleko hotela je malé centrum s obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel má 240 izieb. V základnej cene sú izby Deluxe s výhľadom na more, kde je možná len 1 prístelka. Pre rodiny s deťmi sú vhodné rodinné izby.

- Vybavenie: reštaurácia s bohatým výberom špecialít thajskej a čínskej kuchyne, bar pri bazéne, výťah, požičovňa vozidiel, internetová kaviareň, izbový servis, čistiareň, obchod, zmenáreň. Wi-Fi zdarma vo všetkých verejných priestoroch hotela.

- Pláž: piesočná, cca 200 metrov od hotela a je oddelená nábrežnou komunikáciou a lagúnou.

- Zábava a šport: 3 bazény, detský bazénik, fitness centrum, herňa, relaxačné kúpele s thajskou masážou, detský kútik.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom na vyžiadanie na recepcii, TV, telefón, varná kanvica, fén, trezor, pripojenie k internetu, balkón alebo terasa. Všetky izby sú otočené k západu v smere na more, výhľad na západ slnka je odtiaľ úchvatný.

-

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety.

deň 9 - PHUKET - KRABI: Raňajky, transfer do prístavu, cca 2 hodinový prejazd loďou na Krabi, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 10 - KRABI: Raňajky. Pobyt na Krabi, kde prírodné scenérie, tropická zeleň a príjemné more doplní nezabudnuteľný zážitok z Vašej cesty.

deň 14 - KRABI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -