Vyhľadávanie zájazdu

Prama Sanur Beach Hotel **** Bali Sanur BeachTermíny a ceny

Prama Sanur Beach Hotel **** Bali Sanur Beach

Prama Sanur Beach Hotel ****, Sanur Beach, Bali - Popis:

- kvalitný rezort na obľúbenej balijskej pláží Sanur Beach. V okolí sa nachádza mnoho miestnych reštaurácií a obchodíkov. Hotel ponúka ubytovanie v 428 izbách typu Superior, Deluxe alebo Suite.

- Vybavenie:

- 2 reštaurácie, 2 bary, kúpele, masáže, nákupná pasáž.

- Pláž:

- piesočná pláž pri hoteli.

- Zábava a šport:

- 2 veľké bazény, tenisové kurty, fitnes, biliard, centrum vodných športov, konferenčné priestory.

- Stravovanie:

- raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb:

- klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, SAT/TV, telefón, trezor, minibar, príslušenstvo pre varenie kávy a čaju, balkón alebo terasa, prípojka na internet.

- V základnej cene zájazdu je ubytovanie typu Superior. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok. Maximálne 4 osoby na izbe typu Deluxe.

deň 2 - PRÍLET NA BALI: Prílet na Bali na letisko v hlavnom meste Denpasar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 3 - BALI: Raňajky. Voľný program. Dlhé piesčité pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú na surfovanie, potápanie či rybárčenie. Ostrov Bali však ponúka okrem pláží aj niečo viac – fascinujúce vnútrozemie ostrova s bujnou tropickou vegetáciou. Možnosť využitia ponuky fakultatívnych výletov s česky hovoriacim sprievodcom – Besakih, Tenganan, Barong, Kintamani, Mengwi, Tanah Lot, Opičí les, Goa Gajan, maliarska dedina Ubud, Batubulan, Bali Hai a mnohé ďalšie. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva sopky Gunung Agung a sopky Batur, pod ktorou sa rozkladá veľké sladkovodné jazero. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť prenájmu automobilu (odporúčame prenájom auta aj s vodičom) a možnosť individuálneho spoznávania Bali. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje množstvo vynikajúcich indonézskych reštaurácií a barov. Miestne obchodíky ponúkajú vynikajúce nákupné možnosti suvenírov, drevených vyrezávaných sošiek, textilu a ďalších drobností. Pri nákupe si môžete vyskúšať schopnosť Vášho zjednávania, ktoré je tu zvykom.

deň 3 - BALI- LOMBOK: 6.deň BALI- LOMBOK

deň 3 - Raňajky. Transfer do prístavu alebo na letisko a odchod na neďaleký ostrov Lombok. Uvítanie a transfer do hotela podľa výberu. Na prvý pohľad rozoznáte rozdiely medzi prírodou, ale i miestnymi obyvateľmi oboch ostrovov.

deň 7 - LOMBOK: Raňajky. Voľný pobyt na tomto nádhernom a panenskom ostrove. Lombok je približne rovnako veľký ako Bali, ale hustota obyvateľstva je tu niekoľkokrát nižšia ako na Bali. Ponúka sa tu množstvo výletov do vnútrozemia, vrátane výstupu na sopku. Potápači nájdu skvelé podmienky na neďalekých ostrovoch Gilli. Pre náročných je možné uskutočniť i trojdenný výlet na ostrov prajašterov Komodo.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Denpasar - Viedeň s prestupmi , transfery letisko - hotel - letisko, 4x nocľah na Bali a 3x nocľah na Lomboku (pri BALI/LOMBOK), služby česky hovoriaceho miestneho sprievodcu na Bali a anglicky hovoriaceho delegáta na Lomboku,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -