Vyhľadávanie zájazdu

Punta Cana Princess ***** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Punta Cana Princess ***** Dominikánska republika Punta Cana

Punta Cana Princess *****, Punta Cana - Popis: Punta Cana Princess (+18) alebo Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa leží priamo na pláži Playa Bávaro v nádherne upravených tropických záhradách s bohatou faunou a flórou. Tento úžasný hotel je určený výhradne pre klientelu nad 18 rokov. Jeho farebné prevedenie v karibskom štýle, priestranné dizajnové izby, krásny bazén, vynikajúci All inclusive program, kokosové palmy, tyrkysová voda Atlantického oceánu, jemný biely piesok – toto všetko rezort predurčuje k stráveniu nezabudnuteľnej dovolenky. Tunajší klienti môžu využívať aj služby hotelov Caribe Club Princess a Tropical Princess. Od letiska je hotel vzdialený len 30 km, nákupné možnosti a zábavné podniky sú vzdialené len 2 km.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, izbová služba, 5 reštaurácii (bufetová reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, talianska a švajčiarska reštaurácia, „The Mare Nostrum“ – À la carte reštaurácia so stredomorskou kuchyňou v čase od 18:30 do 21:30 hodiny, steak house s mexickou kuchyňou), 24-hodinový snack bar, 3 bary (The Mare Nostrum Bar na pláži ponúka 24-hodinový barový servis; lobby bar od 09:00 do 12:00 hodiny a bar pri bazéne od 09:00 do 17:00 hodiny), 4 bazény, slnečná terasa, denné i večerné animačné programy, diskotéka, kasíno, 2 tenisové kurty, fitness centrum, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, konferenčné miestnosti, obchodíky so suvenírmi, foto shop, minimarket, práčovňa (za poplatok), služba žehlenia šatstva, lekárska služba, preprava v areáli, turistické centrum, zmenáreň, kaplnka, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma.

- Pláž: priamo pri krásnej piesočnatej pláži s jemným bielym pieskom; ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma pri bazéne i na pláži.

- Zábava a šport: denné a večerné animačné programy, tematické večery, diskotéka „Legacy“ (v čase od 23:00 do 05:00 hodiny; 2 miestne drinky a vstup v cene) a „Areito“ (v čase od 23:00 do 05:00 hodiny; miestne drinky do 24:00 hodiny a vstup v cene) – vstupy do diskoték pri špeciálnych príležitostiach za poplatok, divadelné večery (v hoteloch Caribe Club Princess a Tropical Princess), kasíno, basketbal, futbal, nemotorizované a motorizované vodné športy (niektoré za poplatok) – kajaky, plachtenie, plážový volejbal, aqua aerobik, vodné pólo, škola tanca, ping pong, mini golf, lukostreľba, šnorchlovanie, škola potápania (1 hodina na pobyt zdarma), potápanie, paragliding, windsurfing, katamarán, stolný tenis, 2 tenisové kurty, aerobik, fitness centrum, jóga, pilates, SPA centrum (masáže, hammam, sauna, kozmetické procedúry), výlety do okolia, rybolov (na vyžiadanie), jazda na koni a golf v blízkosti hotela (cca 10 minút).

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky (od 07:00 do 10:00 hodiny), obedy (od 13:00 do 15:00 hodiny) a večere (od 18:30 do 22:00 hodiny) formou bufetu, celodenné občerstvenie, polnočný snack, neobmedzená konzumácia vybraných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby (24 hodín), denne doplňovaný minibar (nealkoholické nápoje, voda a miestne pivo), miestne drinky na diskotéke Legacy a Areito do 24:00 hodiny. Klienti ubytovaní v Honeymoon Suite majú navyše možnosť gurmánskej večere, fľašu rumu, romantickú masáž a podobne. Počas stravovania je odporúčané slušné oblečenie.

- Vybavenie izieb: celkovo hotel disponuje 270 izbami – 256 Deluxe Suite a 14 Honeymoon Suite. Ide o priestranné luxusné izby (najmenej 43 m²), zariadené v karibskom duchu, ktoré majú k dispozícii klimatizáciu, vlastné sociálne zariadenie (sprcha, hydromasážna vaňa, WC), fén, SAT/TV, telefón, stropný ventilátor, set na prípravu kávy a čaju, minibar (denne doplňované pivo, nealkoholické nápoje a voda), trezor, žehličku i žehliacu dosku, terasu alebo balkón. Wi-Fi pripojenie na izbe je za poplatok. V základnej cene sú kalkulované izby Deluxe Suite.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Deluxe Suite Ocean View a Honeymoon Suite.

- https://www.princess-hotels.com/en/punta-cana/punta-cana-princess/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -