Vyhľadávanie zájazdu

Radisson Blu Aruba ***** ArubaTermíny a ceny

Radisson Blu Aruba ***** Aruba

Radisson Blu Aruba ***** Aruba - Popis: luxusný hotel so 133 suitami sa nachádza priamo na pláži Palm Beach, cca 6 km od Oranjestad. Hotelový komplex leží uprostred tropickej záhrady s množstvom lagún a vodopádov.

- Vybavenie: súčasťou hotelového areálu sú 2 bazény, jacuzzi, detský klub, konferenčná miestnosť, 2 reštaurácie, 1 bar, 1 pool bar, obchod so suvenírmi, fitness centrum, concierge služby, banketové miestnosti. Možnosť stráženie detí (za poplatok).

- Pláž: priamo pri hoteli nájdete bielu piesočnú pláž Palm Beach. Lehátka a slnečníky na pláži a plážové uteráky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: vodné športy (všetko za poplatok).

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: priestranné izby majú kúpeľňu / WC, vybavenú kuchynku, jedáleň, sušič vlasov, klimatizáciu, satelitný TV, telefón, trezor, žehlička a žehliaca doska, minibar, kávovar, balkón / terasa s výhľadom do záhrady alebo na more.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby.

- https://www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-aruba

-

deň 1 - VIEDEŇ - ORANJESTAD: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta ostrova Oranjestad, ktoré si zachováva atmosféru koloniálneho mestečka v holandskom štýle. Individuálny odchod do hotela, ubytovanie. Voľno.

deň 2 - POBYT NA ARUBE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či športové aktivity. Miestne cestovné kancelárie ponúkajú širokú ponuku fakultatívnych výletov po ostrove. Odporúčame prechádzku okolo ostrova - v severnej časti ostrova preskúmate prírodný most, ktorý vytvorili neustále príbojové vlny. Navštívite kostol svätej Anny s majstrovským ručne vyrezávaným oltárom, zrúcaniny veterného mlyna či nezvyčajné skalné útvary Casibari . Pri pobyte na Arube určite využite dvojhodinovú podmorskú plavbu ponorkou Atlantis alebo plavbu loďou s preskleným dnom. Pozorovanie pestrého podmorského sveta Vás uchváti a je aj podmorským rajom pre potápačov, či už s prístrojom alebo len so šnorchlom. Môžete využiť ponuky poldenných alebo celodenných výletov džípom do divokej prírody, či veľmi obľúbených výletov na koňoch. Večer možnosť bohatého nočného života priamo v hoteli alebo v Oranjestad, hlavnom meste ostrova s nespočetnými reštauráciami, barmi a obchodíkmi. Pre odvážlivcov a vášnivých hráčov možnosť návštevy miestnych kasín.

deň 8 - ORANJESTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -