Vyhľadávanie zájazdu

Ritz Grande Lakes ***** Orlando - Universal WalkTermíny a ceny

Ritz Grande Lakes ***** Orlando - Universal Walk

The Ritz-Carlton Grande Lakes *****, Orlando - Universal Walk - Popis: jazerá a golfové ihrisko – také je okolie tohto luxusného 14 poschodového hotela s celkovo 582 izbami. Nachádza sa v blízkosti komplexu Sea World, kam - rovnako ako do Universal City a disney World – ponúka zvozy (za poplatok).

- Vybavenie: 11 reštaurácií a barov, obchody, 3 bazény, vírivka, detský bazén, sauna, business centrum, zmenáreň, bankomat, detský klub, práčovňa, parkovanie za poplatok, wellness centrum s rôznymi procedúrami, salón krásy, Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch.

- Stravovanie: bez stravy, raňajky za poplatok.

- Zábava a šport: fitness centrum, wellness spa s rôznymi procedúrami, masáže, 18-jamkové golfové ihrisko, bežecká dráha, 3 tenisové kurty.

- Vybavenie izieb: kúpelňa s WC, telefón, sušič vlasov, župan, papuče, minibar, set na prípravu kávy a čaju, klimatizácia, žehliaca súprava, TV, dokovacia stanica pre iPod, pracovný stôl, trezor, balkón.

-

deň 1 - VIEDEŇ – ORLANDO: Odlet do Orlanda. Po prílete požičanie auta (odporúčame) alebo transfer do vybraného hotela v Orlande (na vyžiadanie).

deň 2 - POBYT PRI MORI: Pobyt vo vybranom hoteli v Orlande. Návšteva niektorého z tematických parkov ako je disney World, Sea World (vodný svet) alebo Universal Studios s mnohými atrakciami pre deti i dospelých. Z Orlanda možno tiež ľahko podniknúť výlet na raketodrom Kennedy Space Center na myse Cape Canaveral a neďalekú pláž Cocoa Beach, prípadne si urobiť výlet do St. Petersburgu a Tampy a navštíviť niektorú z vyhlásených pláží pri Mexickom zálive.

deň 8 - ORLANDO – VIEDEŃ: Odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -