Vyhľadávanie zájazdu

Riu Lupita ***** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Riu Lupita ***** Mexiko Playa del Carmen

RIU Lupita ****, Playacar - Popis: hotel známeho reťazca zaručujúci vysokú kvalitu ponúkaných služieb sa nachádza len 2 km od známeho strediska Playa del Carmen s bohatým nočným životom, bary, diskotékami, miestnymi reštauráciami. Ideálna poloha zároveň nabáda k návšteve okolitých pamätihodností ako sú mayské pyramídy, krokodílej zoo, rezervácia Sian Kan, botanická záhrada.

- Vybavenie: 300 izieb, vstupná hala s recepciou, dva plavecké bazény a bazén pre deti, terasa na opaľovanie, wellness centrum "Renova Spa", animácie pre deti, detské ihrisko, zábavné programy, večerná živá hudba, diskotéka, internetový kútik, Wi-Fi pripojenie zdarma v celom areáli, obchod so suvenírmi.

- Pláž: 3,5 km od hotela. Transfer na pláž zabezpečuje zdarma hotel. Možnosť využiť All inclusive na pláži hotela RIU Yucatan.

- Zábava a šport: tenis, stolný tenis, volejbal, basketbal, golf, vodné športy - kajak, windsurfing, katamarán, motorové vodné športy.

- Stravovanie: 24 hodín All Inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, snaky a neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby počas dňa.

- Vybavenie izieb: prakticky zariadené dvojlôžkové izby s kúpeľňou, fénom, telefónom, klimatizáciou, minibarom, satelitnou TV, trezor, balkón alebo terasa. V základnej cene je kalkulovaná izba typu Standard.

- https://www.riu.com/en/hotel/mexico/playa-del-carmen/hotel-riu-lupita/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -