Vyhľadávanie zájazdu

Rixos Downtown Antalya ***** Turecko AntalyaTermíny a ceny

Rixos Downtown Antalya ***** Turecko Antalya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 18 km Antalya Najbližšie mesto (km): 1 km Antalya Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 300 m

Základné informácie - Rixos Downtown Antalya ponúka kombináciu rytmu mesta a pokoja prírody. Hotel leží priamo na pláži, obklopený modrým stredozemným morom, s jedinečným výhľadom na hory a mesto, ponúka nezabudnuteľný pobyt. Dobrovoľní strážca prírody Rixos Downtown Antalya získal od Ministerstva kultúry a cestovného ruchu "Osvedčenie o ekologicky šetrných ubytovacích zariadeniach" a bude pokračovať vo svojich činnostiach šetrných k životnému prostrediu.

Poloha - Hotel sa nachádza 18 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 1 km od centra Antalye, 35 km od tématického zábavného parku The Land of Legends.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi pripojením, trezorom, kúpeľňou s vaňou a sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 300 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Na pláž premáva počas dňa zadarmo shuttle bus.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je aj niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a lobby baru.

Pre deti - Deťom slúži detský rixy club, detský bazén, k dispozícii sú detské animácie, detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok. K dispozícii je vstup a preprava do zábavného parku Land of legends.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness, tenis. Motorizované vodné športy na pláži sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parná miestnosť sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, starostlivosť a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu, s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večerí alebo s plnou penziou, ktorá je obohatená o obed. All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - www.downtownantalya-tr.rixos.com 

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -