Vyhľadávanie zájazdu

Roseland´s *** Grécko, Kos MarmariTermíny a ceny

Roseland´s *** Grécko, Kos Marmari

Menší hotelový komplex so službami all inclusive je ideálnym miestom na dovolenku pre všetkých, ktorí uprednostňujú kľudnejšie prostredie, avšak s dobrou dostupnosťou do okolitých miest.Poloha:

Hotelový komplex je situovaný na severe ostrova, v obľúbenom stredisku Marmari. V okolí sa nachádzajú nákupné možnosti. Hlavné mesto Kos je od hotela vzdialené necelých 14 km a pohodlne sa sem dostanete miestnou dopravou, ktorá premáva v pravidelných intervaloch počas celého dňa, alebo si môžete prenajať auto a navštíviť okrem historických pamiatok aj kilometre pláží, ktoré lemujú tento ostrov. Medzinárodné letisko Hippocrates je vzdialené  12 km od hotela.
Vybavenie:
2- poschodová hlavná budova, 1- podlažné pavilóny v záhrade, recepcia, reštaurácia, bar, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, večerné animácie, detské ihrisko, volejbalové ihrisko. Za poplatok: stolný tenis, biliard, požičovňa bicyklov, internetový kútik.

Ubytovanie:
2- lôžkové izby s možnosťou prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 rokov, klimatizácia, kúpelňa, sprcha, sušič na vlasy, chladnička, trezor, balkón.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky, obedy, večere, snack, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie. Za poplatok: importované nápoje.

Pláž:

Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 600 m. Na pláži sa nachádza množstvo barov s občerstvením a tiež bohatá ponuka vodných športov. Plážový servis ako sú ležadlá a slnečníky sú na pláži k dpisozícii za poplatok.Roselands´ Hotel


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Kos - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške cca 3* hotel= 1,5 €, 4* hotel 3 €, 5* hotel 4 € na izbu/nocľah.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. 
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -