Vyhľadávanie zájazdu

Rubi Hotel **** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Rubi Hotel **** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 95 km Antalya Najbližšie mesto (km): 500 m Avsallar Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Starší hotelový komplex je obľúbený vďaka svojej krásnej piesočnatej pláži, ocenenej modrou vlajkou, ktorá je ako stvorená pre romantické prechádzky spojené so sledovaním čarovného západu slnka.  Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Skladá sa z dvoch budov a spolu má 225 izieb. V hoteli sa nachádzajú vonkajšie bazény a vnútorný bazén pre dospelých aj deti. K dispozícii sú mini market, klenotníctvo, galantéria, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, služby lekára, fotografa, čistiareň, požičovňa motorových vozidiel, internetová kaviareň (za poplatok), WiFi.

Poloha - Hotel sa nachádza 95 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 22 km od mesta Alanya.

Vybavenie izieb - Štandardná izba má SAT-TV, centrálne ovládanú klimatizáciu, telefón, trezor (za poplatok), minibar, kúpeľňu s WC a fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Pekná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou leží priamo pred hotelom, blok B je oddelený miestnou komunikáciou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícií sú a´la carte rešteurácie a bary. 

Pre deti - Pre deti je k dispozícií detský klub (4-12 rokov), detské bazény, detské animácie, ihrisko, detskú postieľku, detské stoličky v reštaurácii.

Šport a zábava - Bez poplatku využite hotelové denné a večerné animácie a rôzne hry. K dispozícii je tenisový kurt, tenisové príslušenstvo, šípky, boccia, stolný tenis, kolky, aerobik, posilňovňu, kanoe, vodný bicykel. Za poplatok je osvetlenie kurtov, vodné športy na pláži, škola potápania.

Wellness - SPA centrum poskytuje spoplatnené masáže, saunu, hammam, perličkový kúpeľ a služby salóna krásy.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, gözleme, občerstvenie počas dňa, nočné bufetové stoly, nealkoholické nápoje, teplé nápoje a miestne alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - www.rubihotel.com

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -