Vyhľadávanie zájazdu

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Simbavati Hilltop Lodge, Timbavati Game ReserveTermíny a ceny

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Simbavati Hilltop Lodge, Timbavati Game Reserve

Simbavati Hilltop Lodge ****, Timbavati Game Reserve - Popis: luxusná lodge ležiaca v samom srdci prírodnej rezervácie Timbavati. Rezervácia je domovom bielych levov a ponúka na 12 000 hektároch autentickej a nezabudnuteľnej africkej safari.

- Vybavenie: 8 luxusných safari stanov, rozľahlá terasa pre pozorovanie zveri, reštaurácia, bar, bazén, suveníry, práčovňa, Wi-Fi k dispozícii v recepcii, platobné karty akceptované.

- Strava/aktivity: plná penzia (okrem nápojov), čaj / káva, ranné a popoludňajšie safari v otvorených terénnych vozidlách s rangerom.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, minibar, fén, moskytiéra, kúpeľňa / wc & vonkajšia sprcha, elektricky vykurované deky, terasa, chladnička, trezor.

- Iba deti staršie ako 12 rokov.

Machangulo Beach Lodge ****, Mosambik-Machangulo Peninsula - Popis: exkluzívny rezort na samom konci polostrova Machangulo zhruba 1,5 h jazdy člnom z prístavu v Mapute a ležiaci priamo pri nekonečných a úplne opustených pláží Indického oceánu.

- Vybavenie: reštaurácia s terasou, bar, čitáreň, bazén, wellness, slnečníky, masáže, internet, stráženie detí.

- Zábava a šport: rybolov, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy, pešia turistika, jazda na kanoe, detská herňa.

- Vybavenie izieb: minibar, sprcha, trezor, klimatizácia, fén, balkón, ventilátor, kúpeľňa, vaňa alebo sprcha, moskytiéra, skriňa / šatňa, výhľad na more.

- Strava/aktivity: plná penzia (okrem nápojov), čaj / káva, pitná voda a vybrané džúsy, Wi-Fi & activity balíček: šnorchlovanie, kajaky, rybárčenie a nemotorizované vodné športy.

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet do Johannesburgu.

deň 2 - JOHANNESBURG - HOEDSPRUIT - NP KRUGER: Prílet do Johannesburgu z Prahy či Kapského Mesta (v prípade predĺženia zájazdu do JAR) a nadväzujúce odlet do Hoedspruit / Skukuza, mestečiek ležiacich v tesnom dosahu či priamo v Národnom parku Kruger. Nasleduje pozemný transfer do vybraného rezortu v NP Kruger či privátnej rezervácie Timbavati ležiace v rámci jeho územia. Ubytovanie, v podvečer safari v terénnom aute s rangerom, nocľah.

deň 3 - SAFARI V KRUGER NP: Pobyt v pravej africkej buši poskytuje všetky výhody rýdzo súkromnej rezervácie. Individuálnu starostlivosť rangera, detailne poznanie divočiny, komfort ubytovania, dobrodružné putovanie za divokou zverou a stopovanie "Veľkej päťky" - čiže leva, leoparda, byvola, slona a nosorožca. Program sa skladá z ranného safari, raňajky, návratu na základňu, odpočinku a obeda. Popoludní relaxujú návštevníci pri bazéne, prípadne si pobyt spríjemňujú ľahkým drinkom. Možno tiež vyraziť na peší prieskum buše - pochopiteľne len v sprievode ozbrojeného rangera. Popoludňajší čaj, potom nasleduje ďalšia výprava do divočiny s rangerom spojená s drinkom pri západe slnka a stopovanie zveri so svetlometom. Po návrate nasleduje večera a voľný program väčšinou s pohárom dobrého vína a v okolí táborového ohniska tzv. Boma.

deň 5 - JAR - MOZAMBIK - MAPUTO: Transfer na letisko Nelspurit / Skuza a odlet (via Johannesburg), prípadne pozemný transfer do Maputo a nocľah v Maputo, pretože transfer je možný iba o 13:00. Možnosť prehliadky Maputo, nocľah v hoteli 3 *.

deň 6 - POBYT V MOZAMBIKU: Dopoludnia transfer do prístavu a prejazd člnom (cca 1,5 h) do Machangulo Beach Lodge. Pobyt v špičkovom rezorte s mimoriadnymi podmienkami pre kúpanie, rybárčenie, potápanie či šnorchlovanie s množstvom možností doplnkových športovo relaxačných aktivít. Pobyt s plnou penziou.

deň 10 - ODLET DO PRAHY (VIEDNE): Transfer (letecký / pozemný / čln) do vnútrozemia a na letisko. Odlet cez Johannesburg späť do Prahy (Viedne).

deň 11 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -