Vyhľadávanie zájazdu

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Simbavati Hilltop Lodge, Timbavati Game ReserveTermíny a ceny

Safari a pobyt pri oceáne - Mozambik - Simbavati Hilltop Lodge, Timbavati Game Reserve

Simbavati Hilltop Lodge ****, Timbavati Game Reserve - Popis: luxusná lodge ležiaca v samom srdci prírodnej rezervácie Timbavati. Rezervácia je domovom bielych levov a ponúka na 12 000 hektároch autentickej a nezabudnuteľnej africkej safari.

- Vybavenie: 8 luxusných safari stanov, rozľahlá terasa pre pozorovanie zveri, reštaurácia, bar, bazén, suveníry, práčovňa, Wi-Fi k dispozícii v recepcii, platobné karty akceptované.

- Strava/aktivity: plná penzia (okrem nápojov), čaj / káva, ranné a popoludňajšie safari v otvorených terénnych vozidlách s rangerom.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, minibar, fén, moskytiéra, kúpeľňa / wc & vonkajšia sprcha, elektricky vykurované deky, terasa, chladnička, trezor.

- Iba deti staršie ako 12 rokov.

Machangulo Beach Lodge ****, Mosambik-Machangulo Peninsula - Popis: exkluzívny rezort na samom konci polostrova Machangulo zhruba 1,5 h jazdy člnom z prístavu v Mapute a ležiaci priamo pri nekonečných a úplne opustených pláží Indického oceánu.

- Vybavenie: reštaurácia s terasou, bar, čitáreň, bazén, wellness, slnečníky, masáže, internet, stráženie detí.

- Zábava a šport: rybolov, potápanie, šnorchlovanie, vodné športy, pešia turistika, jazda na kanoe, detská herňa.

- Vybavenie izieb: minibar, sprcha, trezor, klimatizácia, fén, balkón, ventilátor, kúpeľňa, vaňa alebo sprcha, moskytiéra, skriňa / šatňa, výhľad na more.

- Strava/aktivity: plná penzia (okrem nápojov), čaj / káva, pitná voda a vybrané džúsy, Wi-Fi & activity balíček: šnorchlovanie, kajaky, rybárčenie a nemotorizované vodné športy.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Johannesburgu.

deň 2 - NP KRUGER: Prílet do Johannesburgu, privítanie zástupcom partnerskej CK – v prípade predĺženia zájazdu do JAR transfer na letisko. Letecký transfer do oblasti Národného parku Kruger a pozemný transfer do privátnej Jackalberry Lodge v rezervácii Thornybusch či Simbavati River Lodge v rezervácii Timbavati. Ubytovanie, obed. V podvečer safari s rangerom, nocľah.

deň 3 - SAFARI V NP KRUGER: Pobyt v pravej africkej buši poskytuje všetky výhody čisto súkromnej rezervácie. Individuálna starostlivosť rangera, detailné poznanie divočiny, komfort ubytovania, dobrodružné putovanie za divokou zverou a stopovanie „Veľkej päťky“ – teda leva, levharta, byvola, slona a nosorožca. Program sa skládá z ranného safari, raňajky, návratu na základňu, odpočinku a obeda. Popoludní relaxujú návštevníci pri bazéne, prípadne si pobyt spríjemňujú ľahkým drinkom. Je možné tiež vyraziť na peší prieskum buše - pochopitelne len v doprovode ozbrojeného rangera. Popoludňajší čaj, potom následuje ďalšia výprava do divočiny s rangerom spojená s drinkom pri západe slnka a stopovania zvere so svetlometom. Po návrate následuje večera a voľný program väčšinou s pohárom dobrého vína a v okolí táborového ohniska tzv. Boma.

deň 5 - JAR – MOZAMBIK: Transfer na letisko pri Národnom parku Kruger a odlet do Mozambiku – respektíve do hotelového rezortu Indigo Bay Island. Ubytovanie, nocľah.

deň 6 - POBYT V MOZAMBIKU: Pobyt v jednom zo špičkových rezortov tropického súostrovia Bazaruto s mimoriadnými podmienkami pre kúpanie, potápanie s bombou či šnorchlovanie a možnosťami doplnkových športovo relaxačných aktivít. Pobyt All Inclusive.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Letecký transfer do vnútrozemie a odlet cez Johannesburg späť do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu z Viedne či Johannesburgu a späť (možnosť predĺženia zájazdu do JAR), všetky transfery vrátane leteckých, privítanie, 3 x noc All Inclusive v rezorte v JAR s plnou penziou (mimo nápojov) a 2x denne safari v otvorenom aute s rangerom, 4x noc All Inclusive v rezorte Indigo Bay Resort – vrátane balenej vody, káva/čaj + vodné športy: kajak, surf, šlapadlo, atď., ubytovanie v Ponta Mamoli s polpenziou,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 429,- EUR, vízum do Mozambiku 82,- USD , odletová/príletová taxa v Mozambiku 10,- USD, fakultatívne aktivity, prepitné, iná strava, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

KOMBINÁCIA S JAR

Pobyt v Mozambiku je možné kombinovať so zájazdami do JAR EXO 400 a EXO 405.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -