Vyhľadávanie zájazdu

San Antonio Hotel **** MaltaTermíny a ceny

San Antonio Hotel **** Malta

Poloha - Hotel leží v letovisku Bugibba, 20 km od letiště. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení - Komfortný hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Je vhodný pre všetky vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, bistro, reštaurácia s marockou kuchyňou, reštaurácia s čínskou kuchyňou, maurská kaviareň, bar, internetové pripojenie (WiFi zdarma), obchody, čistiareň.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, fén, rychlovarná kanvica s kávou a čajom, minibar, TV so satelitným príjmom, trezor, telefón, WiFi zdarma, balkón. V štandardnek izbe možnosť jednej prístelky, za príplatok rodinné izby.

Pláž - Hotel je vzdialený 100 metrov od skalnataj pláže, vstup do mora po schodoch alebo po móle.

Sport - Vonakjší bazén, krytý bazén, jacuzzi, fitness centrum, kúpeľné centrum, sauna, masáže, liečebné procedúry, plážový volejbal, zumba, pilates, aerobic, minigolf, zábavné večery, animačné programy.

Stravování - All inclusive zahrňuje:-raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby-15:00 - 17:30 popoludňajšie občerstvenie-10:00 - 23:30 nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybraných reštauráciách a baroch hotela-fitness centrum, jacuzzi, sauna, krytý bazén-vstup do kasína a voucher na hru v hodnote 10 EUR a uvítací drink (1x za pobyt)

Děti - Voankjší bazén, animačné programy, miniklub.

Poznámka - Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas.Cena je platná pri rezervácii letenky v optimálnej knihovacej triede a je vždy na spätné potvrdenie.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -