Vyhľadávanie zájazdu

Seagull Beach Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Seagull Beach Resort **** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel leží priamo v modernom centre letoviska Hurghada - Sakkala, 8 km od letiska. V okolí hotela je množstvo obchodov, reštaurácií a zábavy.

Vybavení - Veľmi obľúbený hotel vhodný pre všetky vekové kategórie a klientov, ktorí majú radi odpočinok na pláži v kombinácii s večernými prechádzkami mestom. Skladá sa z troch častí a hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, dve hlavné reštaurácie,reštaurácia á la carte s kuchyňou čínskou, talianskou, rybie špeciality a barbeque, lobby bar, bary pri bazénoch a na pláži, obchody, internetové pripojenie, čistiareň.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, minibar, telefón, trezor, fén, balkón alebo terasa. Možnosť ubytovania v rodinnej izbe na vyžiadanie a príplatok.

Pláž - Hotel leží priamo pri piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Sport - Niekoľko vonkajších bazénov, aquapark, sauna, jacuzzi, masáže, para, soľná jaskyňa, biliard, tenisový kurt, squash, stolný tenis, volejbal, aerobic, fitnes centrum, diskotéka, kino, potápačské centrum, vodné športy, minizoo, animačné programy.

Stravování - All inclusive: - raňajky, obedy a večere formou bufetu- ľahké občerstvenie počas dňa- zmrzlina 11:00 - 12:00 hod. a 15:00 - 17:00 hod.- miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne- denne balená voda na izbe

Děti - Bazén, šmýkľavky, animačné programy, miniklub, ihrisko.

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -