Vyhľadávanie zájazdu

Siva Port Ghalib **** Egypt, Port GhalibTermíny a ceny

Siva Port Ghalib **** Egypt, Port Ghalib

Prehľad - Poloha: 

Tento rezort sa nachádza v vedľa prístavu Port Ghalib, priamo na dlhej piesočnatej pláži s korálovým podložím. Medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 5km.Popis: 

Hotel ponúka elegantný lobby s recepciou, kaviareň, reštaurácie,  niekoľko barov a unikátne "Six Senses" Spa. Ležadlá a plážové osušky sú k dispozícii pri bazéne, na pláži a pri lagúne bez príplatku. Ubytovanie:
 

Komfortné izby sú moderne zariadené a majú sprchovací kút, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, pripojenie na internet (za príplatok) TV, trezor, minibar, kávovar výhľad do záhrady. Rodinné izby sa skladajú z 2 izieb, z ktorých každá má približne 30 m2. Šport: 

fitnes centrum, šípky, tenis, stolný tenis, biliard, večerné show. Za príplatok:  bowling, potápanie, procedúry v "Six Senses Spa". 

Stravovanie: 

All-inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia zmrzlina a ľahké občerstvenie, káva a čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok importované alkoholické nápoje , špeciálne koktejly, fľaškové nápoje, ovocné šťavy. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

 
 

Izby -  

Šport -  

Pre deti -  

Stravovanie -  


Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -