Vyhľadávanie zájazdu

Solaris Hotel Niko **** Chorvátsko Severná Dalmácia ŠibenikTermíny a ceny

Solaris Hotel Niko **** Chorvátsko Severná Dalmácia ŠibenikPOLOHA A VYBAVENIE KOMPLEXU:
jeden z  najlepšie vybavených komplexov na celom chorvátskom pobreží sa nachádza na zelenom polostrove, len cca 6 km pod  mestom Šibenik, s ktorým ho spája pravidelná doprava shuttle busom. Celý komplex tvorí päť hotelov, exkluzívne apartmány DALMATIAN STARS a  apartmánová časť (VILLE KORNATI), umiestnená v modernej a perfektne vybavenej, zelenej campingovej časti, ktorej súčasťou sú aj apartmány MOBIL DOMY. Všetky ubytovacie zariadenia komplexu ležia len pár metrov od krásnych pláží z drobných okruhliakov, novovybudovaných pieskových pláží a trávnatých plôch, uprostred pínií a prekrásnej stredomorskej flóry. Okrem ubytovacej kapacity je súčasťou komplexu pre milovníkov športov bohatý výber športovísk – tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, jogging, požičovňa vodných i cestných bicyklov. Gurmáni si určite pochutia na dalmatínskych špecialitách v samostatnej “dalmatínskej dedinke”. Po celom areáli sa nachádza viacero reštaurácií, barov a predajní rýchleho občerstvenia. V  priestoroch komplexu sa nachádzajú obchodíky so suvenírmi, drogériou, potrebami na pláž, rôznym druhom občerstvenia, zeleniny a ovocia a zmrzlinárne. V campingovej časti je otvorený veľký supermarket. Celým areálom vás prevezie vláčik “Solaris Express”. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Súčasťou areálu je aj komplex vnútorných bazénov pri hoteli AMADRIA PARK IVAN (za poplatok). Tvorí ho 6 vyhrievaných bazénov, z  toho 2 s  morskou vodou a 4 so sladkou vodou, súčasťou ktorých je aj reflexná masáž, vírivkový bazén a bar. Zacvičiť si môžete vo fitnes centre, navštíviť môžete aj saunu. Denne tu prebieha množstvo animačných programov pre dospelých i pre deti (detský miniklub, aerobik, klubové aktivity, živá hudba). Na okraji komplexu sa nachádza najväčší Aquapark na chorvátskom pobreží. Platené i neplatené služby celého komplexu majú k dispozícii klienti ubytovaní vo všetkých hoteloch a apartmánoch. Izby hotelov i apartmánová časť sú veľmi dobre vybavené, niektoré priestorovo menšie.

VYBAVENIE HOTELA:
  hotel NIKO je súčasťou komplexu Amadria Park a Solaris Beach Resort, ktorý tvoria hotely Ivan, Jure, Andrija a Jakov. V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, lobby bar, trezor na recepcii, výťah, vonkajšie bazény s morskou vodou, ležadlami, záhradná terasa s barom, Wi-Fi v lobby bare, v priestoroch recepcie a reštaurácie, animácie, zmenáreň, obchod so suvenírmi, kongresové centrum, požičovňa áut, bicyklov, parkovanie (za poplatok). Možnosť bezplatného vstupu do fitness centra vo  wellness a spa centre v hoteli Ivan (pre osoby nad  16r. ) a vstup do wellness a spa centra v hoteli Ivan (za poplatok).

IZBY:
útulné, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek. Majú TV so satelitom, telefón, trezor (v niektorých izbách, inak na recepcii), minibar, sprcha s WC, fén, balkón. Pre trojčlenné a štvorčlenné rodiny s deťmi do 18 rokov je možné ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách prepojených vnútornými dverami.

Strava:
raňajky resp. večere – formou bohatých švédskych stolov (za príplatok), výborná a bohatá strava.

Okolie:
PLITVICKÉ JAZERÁ, ostrovy KORNATI, SLAPOVI KRKA, rôzne lodné výlety, ZADAR, ŠIBENIK, SPLIT, DUBROVNÍK.

Dieťa 0-3 roky bez nároku na služby ZDARMA (okrem Dvojlôžkovej izby s prístelkou).
 

V cene:
• 7 x ubytovanie • klimatizácia • vonkajší bazén • animácie • asistenčná služba v slovenskom jazyku • DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +105,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: RK, MT, BB, ZV +15,- €, ZA, PB +11,- €, TN, NM, PN, NR +8,- €, TT, BA bez príplatku • miestenka +8,- € • raňajky +56,- €/dospelá osoba/týždeň, +28,- €/ dieťa 3-12 r./týždeň • večere +133,- €/dospelá osoba/týždeň, +66,50 €/ dieťa 3-12 r./týždeň • detská postieľka do 3 rokov +35,- €/týždeň • parkovanie +5,- až 8,- €/deň/auto (podľa sezóny) – platba na mieste.   

Povinné príplatky:
• Pobytová taxa: osoba nad 18 r. 18,90 €/týždeň, dieťa 12 - 18 r. 9,45 €/týždeň, dieťa 0 - 12 r. ZDARMA.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -