Vyhľadávanie zájazdu

Solaris Hotel Niko **** Chorvátsko Severná Dalmácia ŠibenikTermíny a ceny

Solaris Hotel Niko **** Chorvátsko Severná Dalmácia Šibenik

POLOHA A VYBAVENIE KOMPLEXU:
jeden z  najlepšie vybavených komplexov na celom chorvátskom pobreží sa nachádza na zelenom polostrove, len cca 6 km pod mestom Šibenik, s ktorým ho spája pravidelná doprava shuttle busom. Celý komplex tvorí päť hotelov, exkluzívne apartmány DALMATIAN STARS a  apartmánová časť (VILLE KORNATI), umiestnená v modernej a perfektne vybavenej, zelenej campingovej časti, ktorej súčasťou sú aj apartmány MOBIL DOMY. Všetky ubytovacie zariadenia komplexu ležia len pár metrov od krásnych pláží z drobných okruhliakov, novovybudovaných pieskových pláží a trávnatých plôch, uprostred pínií a prekrásnej stredomorskej flóry. Okrem ubytovacej kapacity je súčasťou komplexu pre milovníkov športov bohatý výber športovísk – tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, jogging, požičovňa vodných i cestných bicyklov. Gurmáni si určite pochutia na dalmatínskych špecialitách v samostatnej “dalmatínskej dedinke”. Po celom areáli sa nachádza viacero reštaurácií, barov a predajní rýchleho občerstvenia. V  priestoroch komplexu sa nachádzajú obchodíky so suvenírmi, drogériou, potrebami na pláž, rôznym druhom občerstvenia, zeleniny a ovocia a zmrzlinárne. V campingovej časti je otvorený veľký supermarket. Celým areálom vás prevezie vláčik “Solaris Express”. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Súčasťou areálu je aj komplex vnútorných bazénov pri hoteli AMADRIA PARK IVAN (za poplatok). Tvorí ho 6 vyhrievaných bazénov, z  toho 2 s  morskou vodou a 4 so sladkou vodou, súčasťou ktorých je aj reflexná masáž, vírivkový bazén a bar. Zacvičiť si môžete vo fitnes centre, navštíviť môžete aj saunu. Denne tu prebieha množstvo animačných programov pre dospelých i pre deti (detský miniklub, aerobik, klubové aktivity, živá hudba). Na okraji komplexu sa nachádza najväčší Aquapark na chorvátskom pobreží. Platené i neplatené služby celého komplexu majú k dispozícii klienti ubytovaní vo všetkých hoteloch a apartmánoch. Izby hotelov i apartmánová časť sú veľmi dobre vybavené, niektoré priestorovo menšie.

VYBAVENIE HOTELA:
hotel NIKO je súčasťou komplexu Amadria Park a Solaris Beach Resort, ktorý tvoria hotely Ivan, Jure, Andrija a Jakov. V hoteli sa nachádza recepcia, reštaurácia, lobby bar, trezor na recepcii, výťah, vonkajšie bazény s morskou vodou, ležadlami, záhradná terasa s barom, Wi-Fi v lobby bare, v priestoroch recepcie a reštaurácie, animácie, zmenáreň, obchod so suvenírmi, kongresové centrum, požičovňa áut, bicyklov, parkovanie (za poplatok). Možnosť vstupu do fitness centra vo  wellness a spa centre v hoteli Ivan (pre osoby nad  16r. ) a vstup do wellness a spa centra v hoteli Ivan (za poplatok).

IZBY:
útulné, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek pre deti do 12 rokov. Majú TV so satelitom, telefón, trezor (na recepcii), minibar, sprcha s WC, fén, balkón. Pre trojčlenné a štvorčlenné rodiny s deťmi do 18 rokov je možné ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách prepojených vnútornými dverami.

STRAVA:
raňajky resp. večere – formou bohatých švédskych stolov (za príplatok), výborná a bohatá strava.

FIRST MINUTE 12% do 31.12.2021

FIRST MINUTE 10% do 31.01.2022

FIRST MINUTE 7% do 28.02.2022

FIRST MINUTE 5% do 31.03.2022Dieťa 0-3 roky bez nároku na služby ZDARMA (okrem Dvojlôžkovej izby s prístelkou).

V cene:
• 7 x ubytovanie • klimatizácia • vonkajší bazén • animácie • asistenčná služba v slovenskom jazyku • DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • doprava klimatizovaným autobusom +110,- €/osoba • nástupné miesto na autobus: PO, KE bez príplatku, MI, PP, HE, VT +14,-€, RK, MT, BB, ZV +16,- €, ZA, PB +12,- €, TN, NM +10,-€, PN, NR +8,- €, BA, TT bez príplatku • miestenka +8,- € • raňajky +140,- €/dospelá osoba/týždeň, +70,- €/ dieťa 3-12 r./týždeň • večere +231,- €/dospelá osoba/týždeň, +112 €/ dieťa 3-12 r./týždeň • detská postieľka do 3 rokov +56,- €/týždeň.   

Povinné príplatky:
• pobytová taxa: osoba nad 18 r. 18,90 €/týždeň, dieťa 12 - 18 r. 9,45 €/týždeň, dieťa 0 - 12 r. ZDARMA. 

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -