Vyhľadávanie zájazdu

Sueno Hotels Beach Side ***** Turecko SideTermíny a ceny

Sueno Hotels Beach Side ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 60 km Najbližšie mesto (km): Side 1 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Obľúbený a kvalitný hotelový rezort je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre rodiny s deťmi, pozostáva z hlavnej budovy a menších viliek, ktoré sú obkolesené záhradami a bazénmi; hotel má spolu 760 izieb. Hostia vedia využiť niekoľko bazénov, vrátane vnútorného vyhrievaného a vonkajší i vnútorný bazén pre deti. K dispozícií sú tiež tobogány. Hotel poskytuje balíček pre novomanželov. Hotel má futbalové ihriská, tenisové kurty, lunapark (za poplatok), amfiteáter, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, detský klub, požičovňu áut, lekára, obchodíky, čistiareň, internetovú kaviareň (za poplatok), WiFi (bez poplatku), 8 konferenčných miestností.

Poloha - Hotel sa nachádza iba 1 km od Side a 5 km od mestečka Manavgat. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 60 km, centrum Antalye je vzdialené 70 km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadená izba je vybavená balkónom, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, mini barom (zdarma - voda, minerálka, pivo), trezorom (zdarma), pripojením na internet, kúpeľňou s vaňou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Modrou vlajkou ohodnotená nádherná súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, sa nachádza priamo pri hoteli. Hosťom je k dispozícii aj mólo, toalety, sprcha, prezliekarne. Slnečníky, ležadlá, matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, osušky sú za zálohu na kartu. Pavilóny na pláži sú za poplatok.

Strava - Okrem hlavnej reštaurácie si vedia klienti vybrať z ponuky à la carte reštaurácií. Hosťom sú taktiež k dispozícií hotelové bary, vrátane baru na pláži, na móle a diskotéke.

Pre deti - Bez poplatku deti využívajú bohaté denné a večerné animácie, detský bazén, mini klub (4-12 rokov), teenage klub (13-16 rokov), detské ihrisko, kino, disco, detské stoličky, detské menu v reštaurácii, detskú postieľku. Stráženie detí a zapožičanie detského kočíka a lunapark je za poplatok.

Šport a zábava - Hotel disponuje bazénmi vonkajšími a vnútornými (aktivity bazén, relaxačný, detské bazény, bazény pri vilkách, vnútorný bazén pre deti a pre dospelých, aquapark). Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, vodné polo, bocciu, posilňovňu, šípky, lukostreľbu, stolný tenis, aerobik, akvapark, gymnastiku, step, pilates, vodnú gymnastiku, basketbal, mini futbal, minigolf, futbalové ihriská, tenisové kurty, cykloturistiku, turistiku, diskotéku. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, osvetlenie tenisového kurtu a futbalového ihriska, súkromné hodiny tenisu, biliard, lunapark, herňa. V blízkosti hotela sa nachádza centrum mesta Side, kde sú obchody, reštaurácie, bary a diskotéky.

Wellness - SPA a wellness centrum poskytuje masáže, starostlivosť o telo a pleť, pílingy, turecký kúpeľ, parnú miestnosť, saunu, posilňovňu, relaxačnú miestnosť. Služby SPA centra sú za poplatok 

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.sueno.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -