Vyhľadávanie zájazdu

Sueno Hotels Golf Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Sueno Hotels Golf Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 30 km Najbližšie mesto (km): Belek 5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 400 m

Základné informácie - Luxusný hotel pozostáva zo šesťposchodovej hlavnej budovy so 174 izbami. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, nie len pre klientov, ktorý sa radi odreagujú hrou golfu na dovolenke, ale aj pre páry a rodiny s deťmi, ktorí môžu využiť rôzne športové aktivity, pestrý program animátorov, či detského mini klubu a akvapark. Môžete sa spoľahnúť na výborné služby hotelovej siete Sueno, ktoré vrelo doporučujeme aj našim náročným klientom. Golfových nadšencov potešia najmä dve profesionálne golfové ihriská priamo v areáli. Hotel sa nachádza pri krásnej piesočnatej pláži ocenenou modrou vlajkou, na ktorú sa dostanete bez problémov hotelovým autobusom.

Poloha - Hotel sa nachádza 5 km od Beleku, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 30 km, centrum Antalye je vzdialené 40 km, mestečko Side 45 km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, LCD SAT TV, trezorom, Wi-Fi, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.    

Pláž - Pekná súkromná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou je od hlavnej budovy vzdialená 400 m. Na pláž premáva hotelový autobus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú poskytované na pláži a pri bazénoch bez poplatku. Plážové pavilóny sú za poplatok.

Strava - V hlavnej reštaurácii podávajú jedla domácej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a´la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Najmenším je k dispozícii mini klub, animácie, detské ihrisko, detský bazén, akvapark, detské kino. Stráženie deti je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, tenisový kurt, posilňovňu, plážový volejbal, basketbal, mini futbal. Za poplatok je tenisové vybavenie, biliard a vodné športy na pláži.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť vírivku, vnútorný a vonkajší bazén, saunu, turecký kúpeľ, parný kúpeľ. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra ako masáže, salón krásy, manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Koncept - Koncepty All Inclusive, Deluxe All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - www.sueno.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -