Vyhľadávanie zájazdu

Sueno Hotels Golf Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Sueno Hotels Golf Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 30 km Najbližšie mesto (km): Belek 5 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 400 m

Poloha - Hotel sa nachádza 5 km od Beleku, medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 30 km, centrum Antalye je vzdialené 40 km, mestečko Side 45 km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón a sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, LCD SAT TV, trezorom, Wi-Fi, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, kúpeľňou s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.    

Pláž - Pekná súkromná piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou je od hlavnej budovy vzdialená 400 m. Na pláž premáva hotelový autobus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú poskytované na pláži a pri bazénoch bez poplatku. Plážové pavilóny sú za poplatok.

Strava - V hlavnej reštaurácii podávajú jedla domácej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj a´la carte reštaurácie, a niekoľko barov, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Najmenším je k dispozícii mini klub, animácie, detské ihrisko, detský bazén, akvapark, detské kino. Stráženie deti je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, tenisový kurt, posilňovňu, plážový volejbal, basketbal, mini futbal. Za poplatok je tenisové vybavenie, biliard a vodné športy na pláži.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť vírivku, vnútorný a vonkajší bazén, saunu, turecký kúpeľ, parný kúpeľ. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra ako masáže, salón krásy, manikúra, pedikúra a kaderníctvo.

Koncept - Koncepty All Inclusive, Deluxe All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -