Vyhľadávanie zájazdu

Sun Island Resort - Water Villa ***** Maledivy Južný Ari AtolTermíny a ceny

Sun Island Resort - Water Villa ***** Maledivy Južný Ari Atol

Sun Island Resort & Spa ****+ - Popis: obľúbený rezort s 350 bungalovmi sa nachádza na 1,6 km dlhom a 400 m širokom ostrove v južnej časti atolu Ari. Vzdialenosť 113 km od letiska v Malé, transfer vnútroštátnym lietadlom cca 35 minút a následne 15 minút loďou. Vynikajúce služby uspokoja aj náročnejšiu klientelu.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou, niekoľko barov, kaviareň, bazén s vírivkou, detský bazén, detské ihrisko, tropické záhrady, telocvičňa, fitnescentrum, sauna, parný kúpeľ, masáže, vírivka, salón krásy, kadernícke a kozmetické služby, obchody so suvenírmi, klenotníctvo, požičovňa bicyklov, konferenčné centrum.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: potápačské centrum (možnosť kurzov na získanie medzinárodnej licencie PADI), vodné športy (windsurfing, kanoe, vodné lyžovanie, stand up paddle board), šnorchlovanie, rybárčenie, jetblade, jetsurf, kurty na tenis a squash, aerobik, minigolf, automatová herňa, basketbal, bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, biliard, Araamu SPA centrum s ponukou rôznych klasických aj ajurvédskych procedúr, masáží čí kúpeľa v jacuzzi, centrum diskotéka, karaoke, živá hudba.

- Stravovanie: plná penzia – raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii Maaniyaa. Ponúka rozmanitú zmes miestnych a medzinárodných jedál. All Inclusive (za príplatok) – raňajky, obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje, základný výber alkoholických nápojov. Á la carte reštaurácie v resorte: talianska Al Pontile, thajská Sun Star, indická Southern Star, Zero s ponukou rôznych špecialít a morskými plodmi.

- Vybavenie izieb: hotelová služba, nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, minibar, trezor, telefón, terasa/balkón. Izby vám ponúkajú pláž pri dverách a výhľad na oceán. V resorte sa nachádza 462 izieb.

- Maximálne 2 dospelé a 2 deti do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.villahotels.com/en/resort/sun-island

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -