Vyhľadávanie zájazdu

Sun Siyam Iru Veli ***** MaldivyTermíny a ceny

Sun Siyam Iru Veli ***** Maldivy

Sun Siyam Iru Veli ***** - Popis: rezort zo siete Sun Siyam bol otvorený v r. 2018. Nachádza sa na ostrove Aluvifushi, ktorý patrí k atolu Nilandhe. Transfer hydroplánom trvá cca 40 minút.

- Vybavenie: 24-hodinová recepcia, služba concierge, butik, 4 reštaurácie, 3 bary, Turtle kids Club pre 3-12 ročné deti, fitness, spa, potápačské centrum, ponuka výletov. Wi-fi pripojenie zdarma.

- Pláž: okolo celého rezortu sa rozprestiera krásna pláž s jemným bielym pieskom, plážový servis k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, tenis, nemotorizované a motorizované vodné športy, potápačské centrum s certifikátom SSI, rôzne exkurzie (výlet na lodi s rybárčením, pozorovanie delfínov, výlet na 20 min. vzdialený ostrov s BIO farmou + zdravý obed z produktov, ktoré využíva aj hotel), SPA centrum s ponukou masáží, hydroterapie a rôznych procedúr, Pool Parties, DJs,

- Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Aqua Orange (raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, medzinárodná a maldivská kuchyňa, tematické večere), Grouper Grill (obedy a večere, rezervácia vopred, grilované špeciality z mäsa a čerstvých rýb a morských plodov), Roma (večere, rezervácia vopred, stredomorská kuchyňa), Chemistry (bar na pláži, pri bazéne, nealko/alko nápoje, káva, koktejly), Fresh Water (pri bazéne, ponuka drinkov, ľahkých obedov a snackov), Wine Cellar (večera za doplatok, vínna pivnička, rezervácia vopred) a „Destination Dinning“ – možnosť usporiadania pikniku alebo romantickej večere na pláži, pri lagúne či vo vlastnej vile. Pre všetkých hostí ubytovaných v izbách s privátnym bazénom možnosť užiť si tzv. „floating breakfast“ – raňajky servírované v plávajúcom koši vo vlastnom bazéne.

- Vybavenie izieb: TV, minibar, set na prípravu kávy a čaju, trezor, žehlička so žehliacou doskou, klimatizácia, ventilátor. Wifi pripojenie je k dispozícii zadarmo. Základným typom ubytovania je Beach Suite With Pool, za doplatok možné ubytovanie v ďalších 4 typoch viliek alebo Water Villas.

- https://www.sunsiyam.com/sun-siyam-iru-veli/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -