Vyhľadávanie zájazdu

Sunscape Curacao Resort **** CuracaoTermíny a ceny

Sunscape Curacao Resort **** Curacao

Sunscape Curacao Resort ****, Curacao - Popis: novo zrekonštruovaný hotelový komplex sa nachádza priamo pri pláži s jemným bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou.

- Vybavenie: 6 reštaurácií (z toho 3 À la carte - taliansku a japonskú), 7 barov, 3 bazény, detský bazén, detský klub (3-12 rokov), wellness centrum, salón krásy. Internet za poplatok.

- Pláž: pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: tenis, stolný tenis, fitness centrum, vodné športy (windsurfing, plachetnice, kajak), plážový volejbal, basketbal, vodný aerobik, potápanie (pre držiteľov potápačské licencie 1 ponor zdarma), bicykle. Usporadúvajú sa početné animačné programy. V areáli hotela je Vám k dispozícii najväčšie kasíno na ostrove Curacao. Masáže, kúpeľné terapie za poplatok.

- Stravovanie: All Inclusive (24 hod) zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, sušič vlasov, TV, telefón, rádio / CD prehrávač, trezor, minibar, kávovar, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby

- https://www.sunscaperesorts.com/en/resorts/curacao/sunscape-curacao-resort-spa-casino/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Willemstadu, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA OSTROVE CURACAO: Raňajky. Pobyt pri mori, možnosť kúpania , opaľovania , športovania a výletov po ostrove. Curacao ponúka výborné podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Odporúčame Vám fakultatívne výlety: prehliadku Willemstadu , prehliadku Múzea ostrova Curacao , prechádzku džípom po ostrove. Nie nadarmo domorodci nazývajú svoju krajinu druhým rajom. Curacao je ostrov pokoja, mieru a pohody. Ostrov, ktorý nikdy nepoznal vojny , tajfúny , tornáda či iné živelné pohromy , rovnako ako smog. Ostrov, ktorého obyvatelia nechápu, čo to je rasová diskriminácia , nábožensky motivované násilie a etnické čistky . Ostrov , kde sa nevyskytujú žiadne jedovaté pavúky , hady ani nebezpečný hmyz , kde nehrozia tropické choroby ani zločinnosť . Dovolenka na ostrove Curacao je plná zábavy, nočného života v príjemných baroch , diskotékach , kasínach a štýlových karibských reštauráciách , kde môžete ochutnať vynikajúce exotické pokrmy a báječné tropické koktaily.

deň 8 - WILLEMSTAD - VIEDEŇ: Raňajky. Voľno na kúpánie. Transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -