Vyhľadávanie zájazdu

Three Corners Sunny Beach **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Three Corners Sunny Beach **** Egypt Hurghada

Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi. Prekrásna exotická záhrada a aquapark sú predpokladmi skvelej a pohodovej dovolenky. Lokalita je vhodná aj pre milovníkov windsurfingu či šnorchlovania.

Poloha:
Hotel je situovaný priamo na pláži v severnej časti letoviska Hurghada. El Gouna sa nachádza 8 km od hotela a centrum Hurgady približne 14 km. Medzinárodné letisko je vzdialené približne 27 km. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen priamo v hoteli, ale aj v jeho blízkom okolí. 

Vybavenie:
Deväť 2- poschodových budov, 303 izieb, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia (talianska), reštaurácia na pláži, 3 bary, 2 bazény, detský bazén, šmykľavky pre deti, denné a večerné animácie, živá hudba, karaoke, miniklub (4 - 8 r.) a teenklub (8 - 12 r.) otvorené od 10:00 do 17:00, detské ihrisko, fitnes, plážový volejbal, stolný tenis, aerobik, šípky, vodná gymnastika, vodné pólo, boccia, minigolf. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, jaccuzi, parný kúpeľ, turecké kúpele, kaderníctvo, salón krásy, doktor, internetový kútik, čistiareň/práčovňa, obchody, jazda na ťavách, požičovňa áut, autobus do El Gouna a Hurhady.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (25m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 16 r., rodinné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (33m2, 1 miestnosť, max. 2+2, 3+1), superior rodinné izby (51,5 m2, 1 veľká miestnosť s oddeľovacími dverami, max. 4+0) - len na vyžiadanie, suity s jacuzzi (max. 2+0) - len na vyžiadanie, individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetových stolov. Raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:00 – 11:30, obedy 12:30 – 14:30, večere 18:30 – 20:30, snack v plážovej reštaurácii 15:00 – 16:00, čaj, káva, koláče, zmrzlina 16:00 – 17:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (rezervácia nutná vopred), čerstvé ovocné šťavy, importované alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva, cappuccino, espresso. Aktuálny podrobný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza súkromná piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora s vplyvom odlivu, vstup do hlbokej vody je umožnený po móle. Odporúčame obuv do vody. Plážový servis (ležadlá, slnečníky, osušky a plážový bar) je v rámci all inclusive zadarmo. Služby potápačského centra (potápanie, šnorchlovanie, windsurfing) sú za poplatok.

Three Corners Sunny Beach 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu služieb ubytovania, delegátske služby, DPH.
Povinné servisné poplatky zahŕňajú:
letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -