Vyhľadávanie zájazdu

Dubaj - svetová výstava EXPOTermíny a ceny

Dubaj - svetová výstava EXPO

Úvod - Pozývame Vás na svetovú výstavu EXPO, ktorá sa koná tento rok v Spojených arabských emirátoch. Objavte svet nezabudnuteľných zážitkov, pozrite si prezentácie krajín a objavte s nami metropolu Dubaj.

Ubytovanie - 5* mestský hotel, za doplatok ubytovanie na 4 noci v niektorom z plážových hotelov

Stravovanie - polpenzia

Poznámka - Možnosť ubytovania na 4 noci v 4*/5* plážovom hoteli vrátane transferu:

RIU DUBAI  s all inclusive od 150 eur/osoba
ALOFT THE PALM  s polpenziou od 110 eur/osoba
HILTON DUBAI JUEMIRAH s polpenziou od 240 eur/osoba
RIXOS PREMIUM DUBAI s polpenziou od 910 eur/osoba

Doprava - letecká

1. deň - Odlet z Bratislavy, prílet do Dubaja. Transfer do hotela, ubytovanie.

2. deň - Po raňajkách sa s naším sprievodcom vyberieme do rozľahlého areálu výstaviska EXPO. 191 krajín z celého sveta nám predstaví svoju kultúru a históriu. Po prvý krát v histórii EXPO bude mať každá krajina svoj vlastný pavilón, v ktorom nám predstaví to, čo ju robí jedinečnou. V areáli sa okrem klasických pavilónov nachádza ja niekoľko špeciálnych pavilónov, ktoré sú zároveň architektonickými skvostamu - The Good Place, Alif The Mobility, Mission Possible, Terra a Wooman´s Pavilion. Čaká nás deň plný zážitkov.

3. deň - Po raňajkách máme pred sebou spoznávanie multikultúrneho mesta Dubaj. Vystúpime na najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa, odkiaľ sa pokocháme výhľadmi, presunieme sa do starého mesta na trh s korením a so zlatom, loďkou sa prevezieme v známej štvrti Dubai Marina. Po obede sa povozíme na najnovšej atrakcii Dubaja, najväčšom ruskom kolese na svete Ain Dubai (Dubajské oko), ktoré je vysoké 210 metrov. Urobíme si autobusovú prehliadku Palmového ostrova, zastavíme sa pri známom hotelu Burj al Arab (foto stop). Deň zakončíme v najväčšom nákupnom centre Dubai Mall so známymi tancujúcimi fontánami.

4. deň - Po raňajkách sa s naším sprievodcom vyberieme do rozľahlého areálu výstaviska EXPO.

5. deň - Voľný deň. Možnosť fakultatívnych výletov alebo ďalších vstupov na EXPO.

6. deň - Voľný deň. Možnosť fakultatívnych výletov alebo ďalších vstupov na EXPO.

7. deň - Voľný deň. Možnosť fakultatívnych výletov alebo ďalších vstupov na EXPO.

8. deň - Posledný deň nášho pobyt. Voľno do transferu na letisko. Odlet do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - leteckú dopravu z Bratislavy vrátane letiskových a servisných poplatkov (priamy let), 7x ubytovanie v 5* mestskom hoteli s polpenziou, 2-denný vstup na výstavisko EXPO, celodenný výlet po Dubaji vrátane obeda a vstupov, sprievodcu CK SATUR

Celková cena nezahŕňa - doplatok za 1/1, fakultatívne aktivity mimo program, cestovné poistenie, PCR test pred odletom, PCR test pri odlete z destinácie


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -