Vyhľadávanie zájazdu

Za krásami Francúzskej riviéry - busomTermíny a ceny

Za krásami Francúzskej riviéry - busom

Úvod - 7-dňový autokarový / 5-dňový letecký / 6-dňový zájazd kombinovanou dopravou.

Perex - Francúzska riviéra patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie miesta v celom Francúzsku a bezpochyby si získa každého, kto túto lokalitu navštívi. Jej jedinečné čaro tkvie v azúrovej vode, podľa ktorej je pomenované aj jej pobrežie ako Azúrové. Navštívime perlu francúzskej riviéry Nice, luxusné Monako, Cannes preslávené filmovým festivalom, Saint Tropez preslávené žandárom Louisom de Funésom aj francúzske „Benátky“ v podobe mestečka Port Grimaud.

Ubytovanie - 4x v hoteli 3*.

Stravovanie - 4x raňajky.

Poznámka - Pri leteckom zájazde v októbrovom termíne začína program v 2. deň príletom do Nice. 3. až 5. deň sú identické. V 6. deň presun na letisko a návrat domov.

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Autokar alebo letecky.

1. deň - Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (z Bratislavy o 14.00 h), tranzit cez Rakúsko a Taliansko.

2. deň - Príchod do Nice, vstupnej brány na Azúrové pobrežie. Prehliadka - staré mesto, opera, Promenade des Anglais, hotel Negresco a ďalšie. V meste nájdeme množstvo romantických zákutí, umelecké pamiatky sa budú striedať s rozprávkovou prírodou. Gurmánske ochutnávky na tradičnej tržnici. Pri leteckom zájazde transfer na letisko Schwechat pri Viedni, odlet do Nice. Po prílete transfer do centra Nice a pripojenie sa ku skupine v rámci autokarového zájazdu. Presun na ubytovanie.

3. deň - Celodenný vylet do Monaka (pešia prehliadka – kniežací palác, katedrála, oceánografické múzeum, historické múzeum, kasíno, príp. individuálne voľno s možnosťou kúpania). Povozíme sa turistickým  vláčikom , pôjdeme sa pozrieť do Monte Carla – najznámejšej a najbohatšej časti Monackého kniežatstva. Návrat na ubytovanie.

4. deň - Raňajky, odchod do Saint Tropez – prehliadka mesta od jachtárskeho prístavu až po historickú pevnosť, možnosť výletu loďou po zátoke, príp. individuálne voľno. Aj vy sa môžete odfotografovať pred slávnou žandárskou stanicou. Pred návratom do hotela sa ešte zastavíme vo francúzskych „Benátkach“ – mestečku Port Grimaud. Mesto je postavené na spôsob tradičnej provensálskej architektúry. Návrat do hotela.

5. deň - Raňajky, presun panoramatickou Napoleonovou cestou do horského mestečka vôní Grasse (návšteva výrobne parfumov s možnosťou nákupu), následne odchod k typickej stredovekej pevnosti na skale Saint Paul de Vence. Poobede návšteva Cannes, mesta presláveného každoročným filmovým festivalom. Pešia prechádzka mestom, Palais des Festivals, Boulvard de la Croisette, návrat do hotela.

6. deň - Raňajky, výlet do malebného historického mesta Antibes, ktoré je ďalšou z obľúbených letných destinácií na Francúzskej riviére (prehliadka starého mesta, Picassove múzeum, fakultatívne návšteva delfinária alebo aquaparku), odpočinok na pláži, vo večerných hodinách (cca 19.00 hod.) odchod na Slovensko. Pri leteckom zájazde transfer na letisko, odlet do Viedne a po prílete transfer do Bratislavy.

7. deň - Návrat na Slovensko v popoludňajších hodinách (cca 13.00 h).


Celková cena zahŕňa - 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK. Pri autobusovom zájazde dopravu luxusným autokarom. Pri leteckom zájazde leteckú dopravu Viedeň – Nice – Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, autokarovú dopravu počas pobytu. Pri kombinovanej doprave je cesta tam letecky z Viedne a cesta späť autokarovou dopravou do Bratislavy. 

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 148 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -