Vyhľadávanie zájazdu

Phi Phi Bay View Resort *** Thajsko Phi PhiTermíny a ceny

Phi Phi Bay View Resort *** Thajsko Phi Phi

Phi Phi Bay View Resort ***, Phi Phi - Popis: príjemný rezort sa nachádza v háji kokosových paliem a kešuovníkov. Štýlové bungalovy sú umiestnené v stráni nad peknou piesočnatou plážou a všetky smerujú na zátoku Ton Sai ostrovček Phi Phi Leh. V základnej ponuke je ubytovanie v horných radách v bungalovoch Superior. Spodné rady bungalovov Deluxe sú na vyžiadanie a za príplatok. Prístup k hotelu je z prístavu loďou s výstupom do vody alebo peši cca 800m s odvozom batožiny. Resort má celkom 81 bungalovov.

- Vybavenie: reštaurácia s príjemným posedením, trezory na recepcii, internet za poplatok.

- Pláž: piesočná, s belostným koralovým pieskom, priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: bazén v priľahlom hoteli Arayaburi, potápačské stredisko, vodné športy.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, stropný ventilátor, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, varná kanvica, terasa so slnečníkmi a ležadlami.

- Na izbe maximálne 3 osoby.

- https://www.phiphibayview.com/

Patong Beach Hotel ****, Phuket - Popis: prvý hotel na troj kilometrovej pláži Patong ležiaci na pláži oddelenej miestnou komunikáciou. Hotel, ktorý ponúka skvelú polohu priamo v centre najväčšieho ostrova Thajska Vám však poskytne pokojnú súkromnú dovolenku v tropickej záhrade, ktorá zabezpečuje prirodzené prostredie. Hotel disponuje 245 izbami, ktoré sú elegantne zariadené v thajskom štýle a plne vybavené. V základnej ponuke sú izby typu superior, za príplatok je možné vyžiadať priestrannejšiu izba deluxe, junior suite alebo spa suite - s vlastnou vírivkou.

- Vybavenie: reštaurácia s ponukou thajskej a medzinárodnej kuchyne, bar pri bazéne kde si môžete vybrať z bohatého nápojového lístka, obchodné centrum, čistiareň, zmenáreň, pripojenie k internetu, konferenčná miestnosť.

- Pláž: približne 300 m od hotela, ktorá je oddelená miestnou komunikáciou a obchodným centrom.

- Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, fitnes centrum.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izeb: kúpeľňa s WC, balkón, nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV, minibar, izbový servis 24 hodín denne, trezor, rýchlovarná kanvica, sušič vlasov, dáždnik, župan.

- https://www.patongbeachhotel-online.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE : Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet na Phuket s prestupom v Dohe.

deň 2 - PHUKET – PHI PHI: Prílet na Phuket. Transfer do prístavu a plavba na ostrov Phi Phi. Príchod do hotela, ubytovanie.

deň 3 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi. Fascinujúce lagúny s priezračne čistou vodou, pláže s jemným pieskom lemované palmovými hájmi, neuveriteľne farebný podmorský svet koralov vhodný pre šnorchlovanie.

deň 11 - PHI PHI - PHUKET: Raňajky. Plavba na ostrov Phuket. Transfer do hotela a ubytovanie.

deň 12 - PHUKET - VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko a odlet s prestupom v Dohe. Večer prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -