Vyhľadávanie zájazdu

Fort Arabesque ***** Egypt Makadi BayTermíny a ceny

Fort Arabesque ***** Egypt Makadi Bay

Poloha - Hotel leží v krásnej záhrade v letovisku Makadi, 30 km od letiska v Hurghade.

Vybavení - Hotelový resort zložený z hlavnej budovy a areálu víl, ktorý je oficiálne certifikovaný ako "Zelený hotel" za svoj prístup k životnému prostrediu a používániu malého množstva plastov. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hosťom je k dispozícií vstupná hala s recepciou, zmenáreň, hlavná reštaurácia, lobby bar, reštaurácia a bar pri bazéne, maurská kaviareň, bar na pláži, reštaurácia á la carte, obchody, kaderníctvo, kozmetický salón.

Pokoje - Vlastné sociálne zariadenie, klimatizácia, TV so satelitným príjmom, telefon, sejf, minibar, balkón alebo terasa.

Pláž - Hotel leží priamo pri dlhej piesočnatej pláži. Lehátka a slnečníky sú k dispozícií zdarma.

Sport - Tri vonkajšie bazény (dva v zimnom období vyhrievané), masáže, jacuzzi, sauna, para, fitness centrum, tenisové kurty, stolný tenis, vodné športy na pláži, plážový volejbal, billiard, potápačské centrum, animačné programy.

Stravování - All inclusive, ktoré zahrňuje: - raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- popludňajšie občerstvenie- 09:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti - bazén, ihrisko, miniklub

Poznámka - Pri cestách do Egypta musí mať cestujúci pas platný ešte minimálne 6 mesiacov po návrate. Každé dieťa musí mať vlastný cestovný pas.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -