Vyhľadávanie zájazdu

Hotel El Karma Aqua Beach Resort **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel El Karma Aqua Beach Resort **** Egypt Hurghada

Hotelový rezort s aquparkom sa rozprestiera priamo na piesočnatej pláži. Ocenia ho všetky vekové kategórie, páry, aj rodiny s deťmi.Poloha:

Hotel sa nachádza na pobreží Červeného mora v obľúbenom letovisku Hurghada. Od centra Dahar s množstvom tradičných obchodov, bazárov, kaviarní a reštaurácií je vzdialený len 14 km. Medzinárodné letisko v Hurghade je vzdialené 27 km od hotela.Vybavenie:

Hlavná budova, 9 vedľajších 4- poschodových budov pozdĺž bazénov smerom k pláži, 412 izieb, výťah, recepcia, 6 barov, 3 hlavné reštaurácie, 3 a´la carte reštaurácie (talianska, čínska, rybacia), 10 bazénov - 1 v zime vyhrievaný, 2 detské bazény, aquapark - tobogany, detské ihrisko, minidisco, miniklub (4 12 r.), denné a večerné animácie, živá hudba, disco, amfiteáter, fitnes, aerobik, plážový volejbal, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, masáže, sauna, parná miestnosť, manikúra, pedikúra, tenis, biliard, šípky, WiFi, obchody, práčovňa, lekár.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (36 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby do 12r., rodinné izby (2 miestnosti, 55 m2, max. 2+3), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: WiFi, minibar, roomservice.Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 13:00 - 15:00, večere 19:00 - 22:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácie, importované nápoje. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:

Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s veľmi pozvoľným vstupom do mora a s vlastným mólom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a plážový bar sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy na pláži, škola potápania a jazda na koni/ťave sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Nubia Aqua Beach Resort
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Hurghada - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -