Vyhľadávanie zájazdu

Krakov za víkendTermíny a ceny

Krakov za víkend

Úvod
2-dňový zájazd

Úvod
2-dňový zájazd, počas ktorého sa necháme uniesť nádhernou tehlovou architektúrou bývalého hlavného mesta Poľska a navštívime nádhernú podzemnú soľnú baňu Wieliczka, ktorú baníci pretvorili na umelecké dielo.

Ubytovanie
1x v hoteli 3*

Stravovanie
1x raňajky

Poznámka
Garantovaný zvoz/rozvoz po trase BA, TT, PN, NM, TN, PB, ZA je v cene.
Wawelská katedrála nebude z dôvodu Veľkonočných sviatkov otvorená a prístupná verejnosti.
Zmena programu vyhradená.

Doprava
Autokarová

1. deň

Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách. Po príchode do Krakova prehliadka mesta. Zvonka si pozrieme Kráľovský zámocký komplex Wawel. Wawelská katedrála je miestnou obdobou Westminster Abbey v Londýne, odpočívajú tu najznámejší poľskí králi, spisovatelia, básnici, kňazi a aj politici. Následne si pozrieme najväčšie a najkrajšie námestie v Krakove, Rynek Glowny, kde sa nachádza množstvo zaujímavých stavieb. Mariánsky kostol, k vežiam, ku ktorým sa viažu dva smutné príbehy; Sukienice, miestna tržnica, kde si môžeme dodnes nakúpiť krásne suveníry. Ubytovanie.

 

2. deň
Po raňajkách dokončenie prehliadky Krakova. Následne sa vydáme do neďalekej Vieličky, nádherne zdobenej soľnej bane, ktorá figuruje aj na zozname svetového dedičstva UNESCO. Prehliadka trvá cca 3 hodiny. Odchod na Slovensko, s príchodom do Bratislavy vo večerných hodinách (cca 22:00 hod.).


Celková cena zahŕňa
Dopravu luxusným autokarom. 1 x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -