Vyhľadávanie zájazdu

Vantaris Beach **** Grécko KrétaTermíny a ceny

Vantaris Beach **** Grécko Kréta

Popis - Vzdialenosť od letiska: 100 km Najbližšie mesto (km): Georgioupolis 4 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Hotel Vantaris Beach leží na najdlhšej pláži na Kréte. Je vhodný pre rodiny s deťmi a jeho cieľom je poskytnúť Vám nezabudnuteľnú dovolenku na Kréte. Hotel sa vyznačuje svojím dizajnom a usporiadaním v štýle tradičnej krétskej dedinky a pozostáva z centrálnej budovy a 6 dvojposchodových budov. Ponúka ideálnu polohu priamo nad plážou Kavros s nádherným výhľadom na more.

Poloha - Hotel sa nachádza 100 km od medzinárodného letiska v Heraklione, 4 km od nákupných možností, 18 km od mesta Rethymno.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálnou klimatizáciou, SAT-TV, mini chladničkou, Wifi (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou/ WC, fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Strava -  Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícií sú 2 bary, vrátane baru na pláži.

Pre deti - Deťom slúži detský bazén, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií. Detský mini klub a detská postieľka sú k dispozícií za poplatok.

Šport a zábava - Biliard, stolný tenis, tenisové kurty, motorizované vodné športy sú k dispozícií za poplatok.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s polenziou, ktorá pozostáva z raňajok formou otvoreného bufetu a večere. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - https://www.vantarishotels.gr/vantarisbeach/

Dôležité informácie - Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -