Vyhľadávanie zájazdu

Veľký okruh stredným Thajskom - Sea Breeze Resort, PattayaTermíny a ceny

Veľký okruh stredným Thajskom - Sea Breeze Resort, Pattaya

Sea Breeze Resort ***, Pattaya - Popis: príjemný hotelový komplex sa skladá z troch budov, z hlavnej 8 poschodovej, a dvoch 4 poschodových budov, kde sa nachádza celkom 277 izieb typu Superior, Deluxe a Junior Suite. V základnej ponuke sú izby Superior v hlavnej budove. Hotel leží v oblasti Jomtien Beach v blízkosti živej prímorskej promenády s výhladom na každodenný západ slnka, vo vzdialenosti asi 10 minút cesty taxíkom od centrálnej časti letoviska Pattaya.

- Vybavenie: reštaurácia, kaviareň, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť, herná miestnosť a trezor na recepcii. Ďalej sa tu ponúka možnosť využitia dvoch menších bazénov (lehátka a slnečníky zadarmo), sauny a fitness centra.

- Pláž: piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená približne 80 metrov, lehátka a slnečníky na pláži sú za poplatok.

- Pláž: od hotela oddelená miestnou komunikáciou a promenádou lemovanou palmami.

- Zábava a šport: široká ponuka vodných športov na pláži. Centrum letoviska Pattayya ponúka množstvo príležitostí k zábave.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu .

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, minibar, SAT-TV, malý balkón s bočným alebo priamym výhľadom na more.

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE) DO BANGKOKU:

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - POZNANIE BANGKOKU VRATANE KRÁLOVSKÉHO PALÁCA: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní uvidíte kráľovský palác - Grand Palace a tu si prehliadnete chrám Wat Phra Kaeo, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Budhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej sa pozriete na chrám Wat Arun. V závere prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. Príchod do hotela.

deň 4 - PLÁVAJÚCE TRHY: Skorý ranný odchod, cestou zastávka na soľniskách, kde sa vyrába morská soľ, pokračujeme na trh pri koľajniciach Mae Klong v meste Samut Songkhram. Plavba loďkami po kanáloch na plávajúce trhy Damnoen Saduak. Po obede jazda lanovkou a prehliadka paláca Phra Nakhon Khiri. Transfer do hotela v Petchaburi, cestou zastávka a prehliadka teakového chrámu Maruekhathaiyawan, ubytovanie, večera, nocľah.

deň 5 - MOST CEZ RIEKU KWAI: Raňajky. Odchod do Kanchanaburi, kde si prezriete slávny most cez rieku Kwai a uvidíte neslávne známu železnicu smrti. Návšteva cintorínu spojeneckých zajatcov, v neľudských podmienkach pracovali na stavbe tejto železnice smrti. Po obede navštívite sloniu dedinu, kde uvidíte kúpeľ slonov. Nasleduje odchod do Národného Parku Sai Yok k vodopádom, spojený s kúpaním a plavbou na raftoch. Ubytovanie v hoteli na rieke Kwai, večera, nocľah.

deň 6 - DOTYK PRADÁVNEJ BARMY: Raňajky. Návšteva termálnych prameňov s možnosťou kúpania. Príchod do Sangkhlaburi - zabudnutého mestečka pri barmských hraniciach. Mestečko sa delí na 2 časti - Nové Sangkhlaburi, ktoré obývajú prevažne Laosania, Thajčania a Kareni a na Staré Sangkhlaburi, ktoré obývajú výhradne Monovia. Monovia sa prisťahovali na toto územie z Barmy na konci 19. storočia. Mestečko si dodnes uchováva atmosféru starých čias. Spestrením programu bude plavba na bambusových raftoch po jazere. Po obede navštívite stúpu Putthakaya a kláštor Wang Wiwekaram - najvýznamnejšie pamiatky svojráznej monskej architektúry. Nasleduje plavba loďkou k chrámu, ktorý bol zatopený priehradným jazerom. Ubytovanie, večera, nocľah.

deň 7 - PRIESMYK PEKELNÉHO OHŇA: Raňajky. Po raňajkách peší prechod zo Sangkhlaburi po ohromujúcom 400 m dlhom drevenom moste, najdlhšom v Thajsku, nad priehradou, až do samotnej dediny Monov. Po obede odchod k priesmyku Pekelného ohňa Hell Fire Pass. Prechádzka džungľou, uvidíte zvyšky pôvodnej železnice smrti. Návšteva múzea s filmom o tvrdých podmienkach zajatcov a ázijských robotníkov stavajúcich železnicu. Prejazd k prehliadke kvap

deň 8 - SÍDLO DÁVNYCH KRÁLOV AYUTTHAYA, VODOPÁDY ERAWAN: Raňajky. Po raňajkách odchod do Národného parku Erawan. Návšteva sedemstupňového vodopádu, kde v jednom z jazierok rybičky robia prírodnú pedikúru, možnosť kúpania. Po obede odchod do Ayutthaya, ktorá bola hlavným mestom kráľovstva Siam. Navštívite chrámu Wat Chai Wathanaram. Ubytovanie, večera, nocľah.

deň 9 - CHRÁMY STRATENÉ V DŽUNGLI: Raňajky. Dnes navštívite chrám Wat Mahathat, v ktorom sa nachádza symbol Ayuthayi - hlava Budhu, čiastočne vrastená v kmeni stromu. Nasleduje chrám Wat Phra Sri Sanphet, ktorý bol hlavnou náboženskou stavbou ayuthayskej ríše. V susedstve sa nachádza folklórna tržnica, možnosť ochutnávky miestnych produktov. Po obede uvidíte jediný chrám, ktorý nebol zničený v priebehu barmskej vojny - Wat Napramain. V popoludňajších hodinách odchod do Bangkoku, prejazd do letoviska Pattaya (prípadne do iného letoviska podľa výberu). Ubytovanie v hoteli, kúpanie, voľno.

deň 10 - PATTAYA (prípadne iné letovisko podľa výberu): Raňajky. Voľný čas. Po dohovore s delegátom odporúčame fakultatívne výlety do tropickej záhrady Nong Nooch Village, večernú Alcazar či Tiffany show, celodenný výlet na koralový ostrov Ko Larn, prípadne 80 km vzdialený ostrov Ko Samet.

deň 14 - BANGKOK - PRAHA (VIEDEN): Po raňajkách transfer z cieľovej destinácie na letisko v Bangkoku, odlet.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -