Vyhľadávanie zájazdu

Víkend v Salzburgu a okolíTermíny a ceny

Víkend v Salzburgu a okolí

Úvod - 2-dňový autokarový zájazd

Perex - Zámok Hellbrunn s nádherným parkom a vodnými hradmi, Mozartov Salzburg, Hallstadt na brehu jazera a úpätí Dachsteinu, cisárske kúpeľné mesto Bad Ischlu a Wolgansee - jedno z najkrajších jazier Salzburgskej soľnej komory.

Ubytovanie - 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*

Stravovanie - 1x raňajky

Poznámka - Schloss-Hellbrunn-Salzburg_Tourismus-Salzburg
Schloss-Mirabell-Salzburg_Tourismus-Salzburg

Zmena programu vyhradená.

Doprava -

Autokar.

1. deň -

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 06:30 h), príchod na zámok Hellbrunn pri Salzburgu, fakultatívne prehliadka zámku s nádherným parkom a vodnými hrami, prehliadka Salzburgu, rodného mesta Mozarta s miestnym sprievodcom, vo večerných hodinách odchod na ubytovanie v okolí Salzburgu.

2. deň -

Raňajky, odchod do jedného z najstarších rakúskych mestečiek – Hallstattu na brehu jazera Hallstättersee a na úpätí známeho ľadovca Dachstein (2 995 m n. m.), odchod do Bad Ischlu (prehliadka cisárskeho kúpeľného mesta), zastávka pri jazere– Wolfgangsee v údolí lemovanom vrchmi. V podvečerných hodinách odchod na Slovensko, návrat v neskorých večerných hodinách (cca 21:30 h).

 


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*, miestneho sprievodcu v Salzburgu, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 22 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -