Vyhľadávanie zájazdu

Viva Wyndham Azteca **** Mexiko Playa del CarmenTermíny a ceny

Viva Wyndham Azteca **** Mexiko Playa del Carmen

Viva Wyndham Azteca ****, Playa del Carmen - Popis: trojposchodový hotel sa nachádza na jednej z najkrajších pláží Mayskej riviéry, 20 min. chôdze od centra Playa del Carmen. Hotel je situovaný v tesnej blízkosti golfového ihriska a 45 minút jazdy od medzinárodného letiska v Cancúne.

- Vybavenie: v rezorte nájdete 3 bary a 4 reštaurácie ponúkajúce medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, večere a lá carte, medzi inými môžete ochutnať typickú mayskú kuchyňu aj orientálne špeciality. Hosťom je ďalej k dispozícii vonkajší bazén, parné kúpele, bankomat, konferenčné a banketové miestnosti, business centrum (internet, fax atď.), zmenáreň, obchody, práčovňa.

- Pláž: hotel sa nachádza priamo na krásnej pláži.

- Zábava a šport: pestré športové vyžitie, vodné športy, potápanie, kanoe, vodné pólo, tenis, volejbal, fitnescentrum, sauna, aerobik, kozmetika, požičovňa bicyklov, 18-jamkové golfové ihrisko v blízkosti hotela, diskotéka. Hotel organizuje zábavné animačné programy počas celého dňa aj večera. Väčšina týchto aktivít je zahrnutá v programe All Inclusive.

- Stravovanie: pobyt s All Inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov po celý deň, welcome drink, poludňajšiu čajovú siestu.

- Vybavenie izieb: všetkých 270 komfortných izieb je zariadených v mexickom štýle. Izby sú vybavené TV, satelitom, rádiom, klimatizáciou, telefónom, minibarom, balkónom či terasou.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelých + 2 deti do 12 rokov.

- https://www.wyndhamhotels.com/wyndham/playa-del-carmen-mexico/viva-wyndham-azteca-all-inclusive-resort/overview

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -