Vyhľadávanie zájazdu

Vivanta Coral Reef by TAJ Superior Charm Beach Villa ***** Maledivy Severní Malé AtolTermíny a ceny

Vivanta Coral Reef by TAJ Superior Charm Beach Villa ***** Maledivy Severní Malé Atol

Vivanta Coral Reef by TAJ *****, Maledivy severný malé atol - POPIS: Hotel Vivanta By Taj - Coral Reef ponúka všetky exotické výhľady na oceán a prekrásne západy slnka, ktoré potrebujete pre nezabudnuteľnú dovolenku. Ide o jedno z najluxusnejších stredísk na Maldivách, vhodné pre potápačov, zaľúbených, ale aj všetkých ostatných. Je snom pre potápačov – má vlastný útes a vrakom, ktorý je potrebné preskúmať. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pevnine, bielym pieskom a kokosovým palmám ponúka fascinujúci pohľad na lagúnu s vodnými vilami. Pozostáva z 30 viliek na pláži a 32 vodných bungalovov. Od letiska v Male je vzdialený 32 km, k rezortu sa dostanete motorovým člnom za cca 50 minút.

- VYBAVENIE: Recepcia s lobby, 2 reštaurácie, sushi bar, pizzeria, 2 bary, bazén, ležadlá, slnečníky a plážové osušky, obchod so suvenírmi, knižnica, lekár, večerné posedenie, fitness centrum, SPA centrum (poskytujúce množstvo skrášľovacích procedúr a masáží), sauna, salón krásy, potápačské centrum, množstvo nemotorizovaných i motorizovaných vodných športov, turistické centrum, Wi-Fi v spoločných priestoroch.

- PLÁŽ: Priamo na nádhernej snehobielej pieskovej pláži.

- ZÁBAVA A ŠPORT: Bedminton, volejbal, stolný tenis, biliard, šnorchlovanie, za poplatok – vodné lyžovanie, windsurfing, plachetnice, kajaky, plavba katamaránom, banán, rybolov (nočný rybolov), potápačské centrum, SPA centrum.

- STRAVOVANIE: All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa (vo vybraných hodinách), alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (podávané do polnoci).

- VYBAVENIE IZIEB: Každá vila je moderne zariadená, disponuje klimatizáciou, strešným ventilátorom, kompletne vybavenou kúpeľňou s vaňou/sprchou a WC, vonkajšou sprchou, fénom, SAT-TV, DVD prehrávačom, telefónom, dokovacou stanicou pre iPod, minibarom, zariadením na prípravu čaju alebo kávy, trezorom, pripojením na internet (za poplatok) a výhľadom na more.

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - PRAHA (VIEDEŇ): V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Prahy (Viedne).


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha – Malé – Praha s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines (odlet z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok) , 7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu, transfer letisko - hotel - letisko, asistenciu českého delegáta,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 429,- EUR, cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň, odletovú taxu 25,- USD, fakultatívne výlety,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -