Vyhľadávanie zájazdu

Von Resort Golden Coast ***** Turecko SideTermíny a ceny

Von Resort Golden Coast ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km Najbližšie mesto (km): Colakli 2 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Elegantný hotelový komplex sa nachádza pri mestečku Çolaklı, hostia ocenia aj blízkosť Side, Manavgatu či Kumköy. Je vhodný pre páry, ale rovnako aj pre rodiny s deťmi. Romantická prechádzka po promenáde učaruje nielen zaľúbencom. V areáli sa nachádzajú vonkajšie a vnútorné bazény pre deti i dospelých, k dispozícii je tiež aj aquapark. Čas možno stráviť v obchodíkoch či butiku. Samozrejmosťou je WiFi na izbách aj v priestoroch lobby (bez poplatku) či internetová kaviareň.

Poloha - Centrum Çolaklı je vzdialené 2 km, Side 15 km, medzinárodné letisko v Antalyi 55 km a centrum mesta 65 km, Manavgat je vzdialený 17 km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón prevažne s výhľadom na more, SAT-TV, wi-fi,  telefón, trezor, minibar, klimatizácia, kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou a sušičom vlasov. K dispozícii sú izby aj pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Lákavá piesočnatá pláž je súčasťou areálu. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, plážové osušky bez poplatku.

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a plážového, kaviareň a cukráreň.

Pre deti - Bez poplatku môžu deti využívať detský klub, detské bazény, detskú herňu, aquapark, deti si môžu taktiež pochutiť na detských bufetových stoloch. 

Šport a zábava - Okrem denných a večerných animácií je k dispozícii fitness, stolný tenis, plážový volejbal a basketbal. Za poplatok sú bowling či biliard.

Wellness - Bez poplatku sú k dispozícii sauna a turecký kúpeľ. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.vonresort.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -