Vyhľadávanie zájazdu

Vonresort Golden Beach ***** Turecko Side ColakliTermíny a ceny

Vonresort Golden Beach ***** Turecko Side Colakli

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km Najbližšie mesto (km): Colakli (2 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Tento starší, ale kvalitný hotel s krásnym prostredím sa nachádza neďaleko pláže. Izby sú situované v menších domčekoch rozložených po rozsiahlom areáli, ktorý učaruje na prvý pohľad. K dispozícii sa v rezorte  nachádzajú 4 bazény a aquapark s tobogánmi, ktoré si vychutnajú nielen deti, ale aj dospelí. V hoteli je možné využiť služby zmenárne, požičovne motorových vozidiel, obchody s oblečením, zlatníctvo, internetovú kaviareň. Wi-fi pripojenie je zadarmo k dispozícii na izbách aj v lobby. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, tiež pre rodiny s deťmi.

Poloha - Centrum Çolaklı je vzdialené 2 km, Side 12 km, medzinárodné letisko v Antalyi 55 km a centrum mesta 65 km, Manavgat je vzdialený 17km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor, klimatizáciu, wi-fi, kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou a sušič vlasov. K dispozícii sú izby aj pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Lákavá piesočnatá pláž je súčasťou areálu. Ležadlá, matrace, plážové osušky, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie, snack bary, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a na pláži, kaviareň.

Pre deti - Bez poplatku môžu deti využívať detský klub, detský bazén, aquapark, hrací areál, mini disco.

Šport a zábava - Okrem denných a večerných animácií je k dispozícii fitness, stolný tenis, plážový volejbal a basketbal. Za poplatok sú motorové vodné športy, bowling, billiard, požičovňa bicyklov, elektronické hry.

Wellness - Bez poplatku je možné využiť turecký kúpeľ, saunu. Za poplatok sú masáže, jacuzzi a ostatné služby SPA centra.  

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.vonresort.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -