Vyhľadávanie zájazdu

Voyage Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Voyage Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: 35 km Najbližšie mesto (km): Belek (2 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Tento skvostný rozľahlý rezort, nachádzajúci sa uprostred borovicových lesov ako klenot moderného dizajnu a kvalitného konceptu naviazaného na prírodu, je výbornou prázdninovou destináciou. Očarí najmä unikátnou architektúrou, ktorá sa miestami nesie v egejskom štýle, príznačnom pre hotelovú sieť Voyage Hotels. Na svoje si prídu aj gurmáni, ktorí si radi vychutnajú kulinárske špeciality domácej alebo medzinárodnej kuchyne. Tento mnohokrát oceňovaný hotel má k dispozícii pre svojich hostí množstvo obchodov, práčovňu, lekára, internetovú kaviareň či SPA centrum. Deti sa určite potešia aktivitám, ktoré sú tu pre nich prípravné Mini a Teenage club. Hotel je vhodný pre náročnú klientelu, ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.

Poloha - Hotel leží 2 km od mesta Belek, 35 km od medzinárodného letiska Antalya, 45 km od centra Antalye.

Vybavenie izieb - Izba má balkón, klimatizáciu, telefón, denne zásobovaný minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, trezor, SAT-TV, kúpeľňu s WC, fén. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Súkromná piesočnatá pláž je dlhá 300 m a leží priamo pred hotelom. Pláž a móla sú zvlášť rozdelené na rodinnú časť a časť pre dospelých (16+) Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - V hotelovom areáli sa nachádzajú hlavné reštaurácie, à la carte reštaurácie a niekoľko barov vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Hotel ponúka detské kluby (mini, midi, maxi, teenage), 2 detské bazény a tobogány, detskú diskotéku, lunapark, detské menu, detské postieľky a detské stoličky v reštaurácii. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, akvapark, mini kino, diskotéka, posilňovňa, šípky, boccia, bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, street ball, minigolf, tenisové kurty. Za poplatok sú vodné športy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, bowling, golfový kurz. Hotel poskytuje zdarma transfer ku golfovému ihrisku Mongomerie. Transfery k iným klubom sú za poplatok. V exponovaných obdobiach odporúčame overiť dostupnosť a rezervovať tee time ešte pred príchodom do hotela.

Wellness - Bez poplatku hotel ponúka hammam, saunu a parný kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže a ďalšie služby SPA centra.

Koncept - Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.voyagehotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -