Vyhľadávanie zájazdu

Výletná loď MSC MUSICA **** Santorini, Korfu, KrétaTermíny a ceny

Výletná loď MSC MUSICA **** Santorini, Korfu, Kréta

Úvod - Výletná loď MSC MUSICA bola postavená v roku 2006. Patrí ku komfortným a veľmi moderným lodiam s kapacitou 2550 pasažierov a 1027 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 13 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, turecké kúpele, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika), 3 bazény, 7 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), minigolf, vonkajšia bežecká dráha, animácie, divadlo, večerné show, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, galéria, internetová kaviareň, obchody, detské kluby, videoherňa, 4 reštaurácie a 11 barov.

Perex - 8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie - Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Pripojenie na internet je možné za poplatok. Na vyžiadanie možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie - Plná penzia (v prípade akcie Dine&Drink je v cene minerálka, nealko, čapované pivo, víno počas obedov a večerí v hlavnej a v bufetovej reštaurácii).

Poznámka - Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená.

Doprava - Možná letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

1. deň - Benátky (Taliansko) odchod 16:30 hod. 

2. deň - Brindisi (Taliansko) príchod 13:30 hod - odchod 19:30 hod.

3. deň - Katakolon (Grécko) príchod 11:00 hod - odchod 18:00 hod. 

4. deň - Santorini (Grécko) príchod 08:00 hod - odchod 17:00 hod.

5. deň - Piraeus (Grécko) príchod 07:30 hod - odchod 16:30 hod.

6. deň - Korfu (Grécko) príchod 12:30 hod - odchod 18:30 hod.

7. deň - Kotor (Čierna Hora) príchod 07:00 hod - odchod 13:00 hod.

8. deň - Benátky (Taliansko) príchod 08:30 hod. 


Celková cena zahŕňa - 7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, nápojový balík Dine&Drink pri akciových plavbách, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, vodný park, ...), prístavné poplatky 140 EUR/osoba.

Celková cena nezahŕňa - Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), platené služby na lodi, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -