Vyhľadávanie zájazdu

Weekender Resort and Spa *** Thajsko Ko SamuiTermíny a ceny

Weekender Resort and Spa *** Thajsko Ko Samui

Weekender Resort ***+, Ko Samui - Popis: príjemný hotel umiestnený na pláži Lamai v tropickej záhrade. Hotel ponúka 149 izieb moderne vybavených a v základnej ponuke sú izby superior. Izby de luxe s výhľadom na bazén a more sú za príplatok.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, kaviareň, čistiareň, konferenčná miestnosť, izbový servis, obchod, pripojenie k internetu za poplatok.

- Pláž: piesočná priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: bazén, detský bazén, jacuzzi, masážne a relaxačné centrum.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička s minibarom, telefón, TV, varná kanvica, fén, balkón alebo terasa.

Koh Tao Montra *** - POPIS: hotel ležiaci neďaleko zátoky Mae Haad disponuje najväčším bazénom na ostrove Koh Tao. Celkovo je v hoteli 62 izieb umiestnených v 3 budovách o 3 podlažiach. Centrum mesta je v pešej dostupnosti, dostanete sa k nemu cca 15 minútovou prechádzkou. V základnej ponuke sú izby typu deluxe s výhľadom na bazén. Za príplatok je možné vyžiadať aj izby s výhľadom na more alebo vilky v záhrade.

- VYBAVENIE: recepcia, služba rezervácií výletov, úschovňa batožiny, business centrum.

- PLÁŽ: piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli, plážový servis zdarma. Na ďalšiu pláž Sairee Beach môžete dôjsť cca 7 minútovou prechádzkou.

- ZÁBAVA A ŠPORT: priamo v areáli sa nachádza fitnes centrum, vírivka, wellness centrum, požičovňa bicyklov i kajakov, vodné skútre. Ďalej možnosť potápania, šnorchlovania, horskej cyklistiky v okolí, plachtenie, parasailing, vodné lyžovanie. V okolí je aj požičovňa skútrov / mopedov. V hoteli môžete absolvovať thajskú školu varenia.

- STRAVOVANIE: Raňajky. Možnosť stravovania a la carte v reštaurácii v Orient Restaurant s medzinárodnou kuchyňou priamo na pláži.

- VYBAVENIE IZIEB: priestranné izby deluxe s výhľadom na bazén sú vybavené balkónom, klimatizáciou, trezorom, TV, telefónom, minibarom, kúpeľňou so sprchou a WC, kútikom pre prípravu čaju a kávy a WiFi zadarmo.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO SAMUI: Raňajky, transfer na letisko, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 5 - KO SAMUI: Raňajky. Voľný program na Ko Samui - idylickom ostrove kokosových paliem.

deň 9 - KO SAMUI - KO TAO: Raňajky, transfer do prístavu, cca 2 hodinový lodné prejazd na Ko Tao, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 10 - KO TAO: Raňajky. Voľný program na malebnom Ko Tao čiže Korytnačom ostrove.

deň 14 - KO TAO - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -