Vyhľadávanie zájazdu

Wellness hotel Chopok **** Slovensko Demänovská DolinaTermíny a ceny

Wellness hotel Chopok **** Slovensko Demänovská Dolina

Hotel je vstupnou bránou do krajiny pokoja a dokonalej pohody. Vychutnajte si prírodný relax v Nízkych Tatrách na vysokej úrovni.

Poloha:
Hotel sa nachádza v Demänovskej doline v Nízkych Tatrách. Demänovská ľadová jaskyňa sa od hotela nachádza cca 300m. Nachádzajú sa tu najvýznamnejšie turistické a lyžiarske strediská Slovenska.

Vybavenie:
4-poschodová budova, 80 izieb, recepcia, WiFi, reštaurácia, 2 bary, 2 bazény s vírivkou, detský bazén, 2 saunove svety - pre rodiny s deťmi/ pre dospelých  (bio sauna, bylinková sauna, infra sauna, aromatický parný kúpeľ, vonkajšia vírivka, vonkajšia ľadová jaskyňa - vonkajší ochladzovací bazén...), fitness centrum, animácie, detský kútik, detské ihrisko, parkovisko.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby "Plesnivec" s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (35 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mlašie ako 12r., štandardná izba "Praslička" (25 m2, max. 3+2), rodinna izba "Praslička" (prepojené izby, 60 m2, max. 5+2), rodinná izba "Plesnivec" (47 m2, max. 4+2 a 5+2), kúpeľňa, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, trezor, set na kávu a čaj, župan, papučky. Za poplatok: minibar.Stravovanie:
Raňajky formou bufetu.

Pobytové balíky:


Wellness Hotel Chopok
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, DPH.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -