Vyhľadávanie zájazdu

White Beach hotel ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

White Beach hotel ***** Egypt Hurghada

Moderný rezort s nádychom luxusu ponúka svojim návštevníkom komfortné ubytovanie a kvalitné služby. V celom hoteli vládne príjemná rodinná atmosféra.

Poloha:

Rezort sa rozprestiera priamo na pobreží Červeného mora, južne od obľúbeného strediska Hurghada. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela v miestnych bazároch a obchodíkoch, ktoré lemujú promenádu pred hotelom. Samotné centrum Hurghady je od hotela vzdialené 7 km, bez problémov dostupné taxikom. Určite netreba obísť tradičné miestne obchodíky s voňavými koreninami a vonnými olejmi, kaviarne, kde si vychutnáte originálnu shishu, ale aj moderný prístav, či najstaršiu časť mesta - Dahar, ktorá je vzdialená 12 km a nadchne vás svojou atmosférou, nejednou mešitou a najväčším bazárom. Medzinárodné letisko Hurghada je od hotela vzdialené len 5 km.Vybavenie:
4- poschodová budova, 473 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, 3 reštaurácie (talianska, ázijská, orientálna) , a´la carte reštaurácia (medzinárodná), 8 barov, 2 vonkajšie bazény, 4 vonkajšie detské bazény, tobogany, denné a večerné animácie, živá hudba, detské ihrisko, miniklub (4 - 12 r.), minidisco, disco, stolný tenis, šípky, plážový volejbal, fitnes, aerobik, tenisový kurt, plážový volejbal, stolný tenis, minigolf, šípky, boccia. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, masáže, jacuzzi, sauna, parná miestnosť, manikúra, pedikúra, skrášľovacie procedúry, biliard, obchody, kaderníctvo, práčovňa, lekár.

Ubytovanie:

2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (40 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., junior suity (70 m2, 1 miestnosť, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, minibar, set na kávu a čaj, LCD TV, WiFi, trezor, balkón/ terasa. Za poplatok: dopĺňanie minibaru, room service.Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočné občerstvenie 21:30 - 24:00, snacky 12:30 - 17:00, káva, čaj, koláčiky 10:00 - 22:00, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácia (1x vstup zadarmo, rezervácia nutná vopred), importované nápoje, shisha bar. Podrobný koncept all inclusive dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a s mólom sa nachádza priamo pred hotelom. Je vhodná aj pre malé deti a neplavcov. Pláž je vybavená kompletným plážovým servisom ako sú ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky zadarmo. V rámci konceptu all inclusive je pre klientov k dispozícii aj plážový bar. Bohatá ponuka vodných športov ako napríklad surfovanie, jazda na banáne, parasailng a škola potápania sú k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Egypte - TU

Albatros White Beach


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Hurghada - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -